Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen apró viszkető...

Babácska22 kérdése:

37 hetesen apró viszkető pöttyök mitől?

Figyelt kérdés
Először csak a hasamon ahol megrepedtem azt mutattam a házi orvosnak írt fel rá frumicilt bekentem de csípte így nem mertem használni popsikrémmel kenegettem valamivel jobb volt de most már a combomon a lábamon a karomon és a hátamon is vannak viszkető pötyeim mitől lehetnek és mit tudnék velük csinálni hogy ne viszkessenek anyira újj ételt nem ettem csak az öblítő volt esetleg amilyet még nem használtam lehet hogy attól van?
2011. aug. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet az öblítő is.vagy a nagy meleg.
2011. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezekre én is gondoltam csak nem akarnak mulni és iegy idő utánn arréb is észreveszem hogy jön kifele meg nagyon viszket ha megmosom egy darabig jó de aztán megint nagyon viszket .
2011. aug. 17. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet ha iszol kalciumot az segítene.
2011. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én utána olvastam és voltam vele bőrgyógyásznál is. Nekem is volt 23. hét környékén. A bőrgyógyász azt mondta, hogy igen ritka "PUPP" nevezetű kiütésekről van szó. Kontroll vizsgálaton kiderült, hogy ez a "PUPP" nevezetű kiütés ez a 3. trimeszterben szokott előfordulni nagyon-nagyon ritka esetben a kismamáknál. Vagyis lehetséges nálad ez is, de lehet hangya, vagy szúnyog csípés is. Mivel terhesség alatt teljesen másképpen reagál a szervezetünk, mint egyébként. Engem megnyugtatott a doktornő (tündéri, jó fej). Mindenképpen menjél el vele bőrgyógyászhoz, hogy adjon rá olyan kenőcsöt, ami használni is fog. Én az Elocom krémet használtam (felírta a doktornő), és nagyon szépen eltűntek a viszkető pöttyök. :)

Remélem tudtam segíteni és hamarosan megszabadulsz a kellemetlen viszketésektől.

2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!