Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete volt abortuszom,6...

Egy hete volt abortuszom,6 hetes voltam mikor elvették, és tegnap óta színtelen (ruhán megszáradva sárga foltot hagyó) váladék jön a mellemből. Lehetséges, hogy ez "anyatej"? Nagyon kevés, csak pöttyszerű kis foltok, és feszül is a mellem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Dehogy anyatej.Ez a terhesség elején majdnem mindenkinek van,meg közben is.
2010. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kolosztrum, előtej, és nem nem mindenkinek van, pláne nem az első hetektől, van akinek csak a szülés után lesz, akinek van annak a 20hetektől felfelé.

A szervezeted most úgy érzékeli babó van, ezért termelődik, pár nap, és elapad. Ne nyomkodd

2010. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon meglepő volt számomra, hiszen csak 6 hetet töltöttünk együtt, de a testem máris ennyire készült rá? már a 2. héttől egy számmal nagyobb melltartót kellett vennem, pedig akkor még UH-val sem látták...
2010. dec. 27. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Így jártál! Remélem álmatlan éjszakáid lesznek!
2010. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Megkérdezhetem hogy miért vetetted el a babát?
2010. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehetne,h olyanok szóljanak hozzá,akik átestek már hasonló élményen, és érdemi tapasztalatuk van?

A miértek pedig csak rám és a páromra tartoznak, a kérdés nem erről szól.

2010. dec. 28. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, 8 het utan. Ez normalis, megszakadt egy terhesseg, hormonok mar voltak a szervezetben, reszben igy tavoznak belole. Nem lesz sokaig, max. 2 het kb.
2010. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!