Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ronda, vörös, viszkető kiütés...

Ronda, vörös, viszkető kiütés bikini vonalon. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
2 napja csak az egyik oldalon vérvörös, viszkető kiütés jött ki rajtam, kellemetlen szaga van és kicsit nedvedzik is. Azt hittem, a meleg miatt van és hogy nagyon beöltöztem (farmer, nagy bugyi), de nem, hintőporozom és nem múlt el. Másnak is volt már ilyen? Vagy elképzelhető, hogy valahol elkaptam valamilyen fertőzést? Nagyon ügyelek a higiéniára, úgyhogy nem értem, mitől lehet. Canesten kenőcs esetleg segíthet?
2010. júl. 30. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon duzzadt? Szőrtüsző gyulladás?
2010. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kellemetlen a szaga és nedvedzik??? IRÁNY A DOKI!!
2010. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a meleg miatt is és szörtüsző gyulladás is. Csak furcsa, hogy nedvedzik. Ha nem voltál strandon és nem váltottál partnert, akkor miért lenne fertőzés...

De, ha nem múlt el, mindenképpen doki!!!

2010. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is szokott piros sok nagyonn gülüm lenni.. ott ahol megszorít a bugyi d eh levezzik meg h büdi? sztem menyj de gyorsan bőrgyógyászhoz. nem játék!
2010. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!