Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biciklizéstől mi rázkódik...

Biciklizéstől mi rázkódik valójában, mitől óvnak?

Figyelt kérdés
Elképzelni se tudom, hogy a baba rázkódna, hiszen vízben van, így legfeljebb ringatózni tud. :O Vagy az anya testének nem tesz jót?
2013. aug. 3. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább az elesés a para.
2013. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A dokim is az elesést mondta. Egyenetlen utak, szédülősebb koraterhességi állapot, esetleg ha valaki nem iszik megfelelő mennyiségű folyadékot, a terhesség alatt gyakori a vérszegénység, álmosság, fáradtság, koncentráció zavar, ezáltal kevésbé figyel, stb. Nem a rázkódás a nagyobbik baj, hanem hogy nem biztos az egyensúlyérzék, és esésből már komoly gond lehet.
2013. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az esés veszélye miatt nem javasolják, mert nem olyan biztos az egyensúly. Én pl. sokáig nekimentem az ajtófélfának, mert nem szoktam meg, hogy nagyobb helyen férek el.:)
2013. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem tudom,igen talán az esés rizikója

bár én kivétel vagyok.

én a 37 hétig aktívan bringáztam hátul 2,5 éves lányommal,,

ennyi mozgásom volt a terhességem alatt,nagyon jó volt,persze óvatos voltam ,igaz a vége felé már nehézkes volt mert a hasam már nagy volt és a baba már nyomta fent a mellcsontomat és mikor már nagyon fulladtam akkor búcsút intettem a bringámnak.

azóta már 8 hónapos a kislegény és már tud ülni stabilan nagyon nagyon kacsingat rám a bringa a pincéből :)

2013. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem a rázkódás a gond. Hanem az, hogy a nagy has miatt az egyensúlyérzék megváltozik, romlik, felborulhatsz, vagy le-felszálláskor eleshetsz.
2013. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Plusz a méhszájnak sem tesz jót.
2013. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én túlhordásosan is bicikliztem és nem lett semmi baj. :)
2013. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen persze és lehet, hogy ha csinálsz egy cigánykereket, akkor sem lesz semmi baj,és lehet ,hogy ha végig dohányzod a terhességet ,akkor sem lesz semmi baj. Na és? Attól még nem ajánlott !!!
2013. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!