Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes vagyok kép alapján?...

Hány hetes vagyok kép alapján? Azért kérdezem, mert mindenki meglepődik, mikor megtudják, valójában mikor szülök.

Figyelt kérdés

Nem mondom meg, hogy többnek, vagy kevesebbnek saccolják, nem akarok senkit befolyásolni.

Annyit segítek, hogy volt/van némi túlsúlyom és most ugyanannyi vagyok, mint a kiindulási súlyom.


A baba amúgy UH alapján normál méretű, csak a hasam miatt aggódtam, hogy nem ilyenkor megszokott méretű.

Bár ez gondolom egyéni.


[link]


2012. okt. 13. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18 hetes?
2012. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33 hetes?
2012. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lelőjem a poént? 33 hetes terhes vagy! De kisebb a hasad, mint az enyém volt.
2012. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tényleg, nem is néztem, hogy a képen ott van a hét :)


Nem baj, akkor úgy kérdezem, hogy nem baj, ha ennyire kicsi??

Pár hét múlva NST és ott minden kismama hasa majd kipukkad, én meg odaállítok ilyen kis pocakkal.

Remélem nem lesz pici a babám.

2012. okt. 13. 10:30
 5/18 anonim ***** válasza:
30 hetes vagy átlagos méretű pocakod van
2012. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem ugy tunik mintha lenne tulsulyod ;).
2012. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az enyémhez képest tényleg kicsi, dehát nem vagyunk egyformák. Alkatfüggő is a dolog. Én alacsony vagyok, és óriási a hasam. 153 cm vagyok, és 91 kg. 13 kg-ot híztam. Az elsővel meg 22-őt.
2012. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes,mennyire nem egyformán hordjuk a babókat :) Hol rejtegeted?Nem semmi h ekkora hasad van.Gratulálok a picihez.
2012. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nem is figyeltem a kép linkén az adatokat!

Nem tudom elhinni hogy 33 hetes vagy!!!

Írígyellek, mert szülés után pikk pakk lemegy a hasad, ami nincs is:)

Csinos anyuka leszel!!!

2012. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Háhááááá ezt a múltkor én is jól elszúrtam és nem töröltem ki a kép adatiról a hetet:)))de amúgy olyan max:20 hetesnek saccoltalak volna,jó hogy ilyen pici pocival megúszod,mert nekem már nagyobb mint neked most és bizony van köztünk 20 hét..na de ilyen a genetika vagy mi??:)))
2012. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!