Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes vagyok kép alapján?...

Hány hetes vagyok kép alapján? Azért kérdezem, mert mindenki meglepődik, mikor megtudják, valójában mikor szülök.

Figyelt kérdés

Nem mondom meg, hogy többnek, vagy kevesebbnek saccolják, nem akarok senkit befolyásolni.

Annyit segítek, hogy volt/van némi túlsúlyom és most ugyanannyi vagyok, mint a kiindulási súlyom.


A baba amúgy UH alapján normál méretű, csak a hasam miatt aggódtam, hogy nem ilyenkor megszokott méretű.

Bár ez gondolom egyéni.


[link]


2012. okt. 13. 10:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem a másodikkal volt ilyen kicsi hasam, de semmi baj nem volt 50 cm és 3120 g lett. Most 18 hetesen nagyobb a hasam mint neked, de ez is zavaró, nst előtt álltam és a nővér be akart hívni:-)
2012. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen volt ekkora.. Irigyellek, most vagyunk 26 hetesek és mar nehez cipelni.
2012. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nagy, de a következő 7 hétben hatalmasat fog nőni a baba, és vele a pocak is, ne aggódj.
2012. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes terhes vagyok és már majdnem ekkora.
2012. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem 23 hetesen ekkora :) De te csinos is vagy, rajtam van sulyfelesleg is. Ne aggódj, a baba jól van, ez a fontos!
2012. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem baj hogy ekkora, ne aggódj! A baba simán lehet még nagy is!

Mekkora a pocid körbe?

Én 106 cm-es pocakkal mentem szülni az ikreket!!!, összesen 4,5 kg volt a két gyerek+ a többi cullang ugye.

Nagyon boldog babavárást Neked és minden kismamának!

2012. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem mértem a hasam, fogalmam sincs mekkora a kerülete.

Akkor azt mondjátok ne aggódjak?


Mondjuk vannak jó oldalai, pl. nem csíkosodom, kényelmesen alszom és fel tudom húzni a zoknim egyedül :)

Remélem azért az UH-os nő csak jól látta és tényleg jók a méretei a babának.

A képen nem látszik, de széles a csípőm és magas is vagyok, akkor remélem csak ezért ilyen kicsi a hasam, mert van elég helye odabent a babának.

2012. okt. 13. 21:22
 18/18 anonim ***** válasza:

16-os vagyok. Azt elfelejtettem írni,hogy magas sem vagyok, 158 cm, mégis kicsi hassal mentem szülni az ikreket, és nem lettek kicsik. Ilyen alkatok vagyunk, anyu is kicsi pocakkal hordott ki minket hugommal, én egy hónappal előbb születtem, így 2800 gr voltam, de hugom 2 héttel előbb 3400 gr-mal született.

Biztos hogy jól nézte az uh-s doki, jók a babád méretei. :-)

2012. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!