Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16 hetes uh-n mennyi az...

A 16 hetes uh-n mennyi az esély, hogy megtudják mondani a baba nemét? Nagyon kevés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor már valószínűsíthető, hogy rendesen látszik, de ez leginkább attól függ, hogy fekszik! UH előtt egyél csokit,nekem bevált, és attól nagyon ficánkolt!
2012. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hetesen megmondták :)

16 hetesen simán van esély, sőt: az egyetlen oka annak, ha mégsem, hogy a kicsi nem fekszik "irányba", azaz nem mutatja az alfelét :) Ugyanis már simán látható hogy milye van neki...már ha megmutatja.

2012. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekem ilyenkor eldugta magát, a másik megmutatta pontosan.
2012. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de jó lenne :) köszi!
2012. márc. 11. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 hetesen "tippelte" meg a doki, hogy kislány (a genetikain, 2D és 4D is volt), nem látott fiúra vonatkozó jelet belül sem. Aztán 16 hetesen voltam nála a magánrendelésén, ott is spéci gép van, de csak 2D-s. Azzal azt mondta, hogy megkeresi, megnézte a két combcsont közötti részt, és még mindig semmi kukacféle nem volt ott, tehát még mindig kislány.

Tutira majd a 20 heti genetikain megyek, szóval akkor hiszem el, ha ott is még kislánynak mutatja magát :o)


A fiamnál már 17 hetesen megmondta, hogy kisfiú, így valószínűleg kell, hogy látszódjon már ilyenkor erre vonatkozó valami.

De én nem értem, hogy miért mondják sokan, hogy "ha úgy fordul" Nekem mindahányszor eddig mondott valamit a doki (a fiamnál 3-szor nézte meg, most 2-szer) mindig azt mondja, megkeressük. És addig addig mozgatja a hasamon a uhgépet, amíg a lába közét nem látjuk.... Lehet, hogy csak szerencsém volt eddig?

Szóval a 16 hetesen ha fiút mond, akkor én már 80-90%-ra venném, ha lányt, azt még csak 50-60-ra....

2012. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha magándoki és jó a gép és keresi is rendesen akkor nagyon nagy esély van rá. Én az első babámnál kérdeztem az sztk ban mindig, mindig elhajtottak hogy még nem látszik...16-18 hetesen is...aztán elmentünk 4 dre ott 20 hetesen egyértelműen kiderült hogy kisfiú, az sztk ban 24 hetesen már azzal hajtottak el hogy nem látszik és az azt követő uh-kon is mindig azt mondták épp nem úgy fekszik, (direkt mindig rákérdeztem de sose találkoztam egy jóindulatú dokival se aki legalább egy pillantást vetett volna a lába közé). Csak kíváncsiságból kérdeztem meg, hiszen már tudtam addigra hogy fiú.

A második és harmadik gyerekemnél már magánba is jártam és 16 hetesre hívott a doki mert akkorra már biztosan meg tudja mondani, és valóban a lányomnál és a fiamnál is megmondta hogy mik.

Csak úgy érdekességből megkérdeztem az sztk-s uhkon is persze megint nem kaptam választ sose a nemükre, úgyhogy ha csak az sztk-ra hagyatkozom, mindegyikről csak szüléskor derül ki a neme.

2012. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!!Nekem mindkét terhességemnél a 12.heti UH-n mondták,hogy kislánygyanús-de biztosan a 18.héten jelentette ki a doki,hogy igen,kislány.Szóval szerintem ekkorra már nagyon nagy eséllyel meg tudják mondani:-)További boldog babavárást Neked!!!39. hetes kismama
2012. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 16 hetes Uh-on mondta a doki, hogy biztos, hogy fiú, mert szépen megmutatta magát. Most 19 hetesen még nem tudjuk, mert összezárta a lábát. Szóval ha megmutatja a lába között mi van akkor meg tudja mondani a doki.
2012. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 timszy25 ***** válasza:
Én 16 hetesen voltam 4d-s ultrahangon ott megmondták hogy fiú lesz,de amikor 18 hetesen mentem a sima ultrahangra ott például nem mutatta meg magát.
2012. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen már megmutatta magát a kisfiam, és a 20 hetes uh-n egyértelműen megerősítették. Utána meg folyamatosan beterpesztett mindig :)
2012. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!