Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok....

Agocs Hajnalka kérdése:

18 hetes terhes vagyok. Nagyon aggodom ugyanis semmi pocim nincs! Mikor kezd lathatova valni a hasam?

Figyelt kérdés
Amikor hanyatt fekszem meg a csipocsontom is kiugrik!! 45 kilorol indultam most vagyok 49.5....nem keves ez??
2008. jún. 27. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 58 kg-ról indultam, (most 20 hetesen 5 kg plusz van rajtam) de 18 hetesen és 1 naposan nekem sem volt pocakom, pedig egy héttel azelőtt, mintha nagyobb lett volna. Majd 18 hetesen és 4 naposan már gömbölyödtem. Persze nem volt látványos, de mégis nőtt. Most 20 hetes vagyok és még mindig nem látják, hogy babát várok, ami engem is zavar. De állítólag mostantól szépen beindul a pocaknövekedés.


Ne izgulj, te is hamarosan gömbölyödsz!!!

2008. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így van, nem kell aggódnod, minden rendben van! Ismerősömnek a szülés közeledtével is akkora hasa volt, mint más kismamának 20 hetesen és tökéletesen egészséges babája született. Szóval nyugi, átadják már neked is a buszon a helyet hamarosan! :)
2008. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szíja én 23 hetes vagyok,és 3 napos,még is alig van hasam,ha azt mondom terhes vagyok csak nézznek nagyokat:))Nem pocak függö mekkora babád lesz!Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2008. jún. 27. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
van egy ismim akinek 25 hetesen nem volt semmi hasa... és nem volt semmi baj a baba egészséges volt
2008. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!