Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám olyan isteni füstölt...

Anyukám olyan isteni füstölt csülkös bablevest csinált ebédre, nem bírtam ellenállni és nagyon bezabáltam. Nagy hülyeséget csináltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan finom volt, nagyon jólesett. Most meg mindjárt megpusztulok! 9 hetes vagyok, de most simán félidősnek nézek ki! SEGÍTSÉG!!!!
2008. jún. 26. 17:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy van még! :-))))
2008. jún. 26. 18:53
 12/16 anonim ***** válasza:
szia.valószinű én leszek az eggyetlen ellenzék.bár a babalevest én is imádom.ettem is 4 hónapos terhesen, rendesen belőle.de sajna vakbélgyulladásom lett tőle.1 nap múlva már műtöttek.1 szem babot vettek ki a nyulványból, és gratulált a doki h terhesen ennyi bablevest ettem.ma 12 hetes terhesen is ettem már bablevest,de csak módjával.ilyen extrém dolgok csak kevés emberrel adódnak.boldog babavárást.
2008. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ó Te szegény! Jól megjártad!

Valószínű, hogy ha nem lettél volna terhes, akkor is vakbélgyulladásod lett volna, nem!

Én, azért kérdeztem , mert amúgy is puffodok, bableves nélkül is... Így meg, pfúúúú, nagyon nagy a hasam. Holnap veszek cseppeket, remélem segít!

2008. jún. 26. 19:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem csináltál hülyeséget, én télen lettem terhes és annyira kívántam hogy minden héten kellett főznöm és képes voltam 3 napig azt enni. Azt kell enni amit megkívánunk.

28 hetes kismami.

2008. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Espumisan golyócskák, Rennie is segít!
2008. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az ilyen puffadásos dolgokra (amik elég sűrűn voltak a terhességem alatt) a legjobb volt a meglehetősen erős menta tea. Ezt úgy értem, hogy egy másfél literes teáskannába tettem 4-5 filtert és csak mézzel ízesítettem. Amúgy is nagyon jó üdítő lehűtve ebben a dög időben, és nekem még a hatást is meghozta :)

Üdv.: 40 hetes kismama

2008. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!