Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám olyan isteni füstölt...

Anyukám olyan isteni füstölt csülkös bablevest csinált ebédre, nem bírtam ellenállni és nagyon bezabáltam. Nagy hülyeséget csináltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan finom volt, nagyon jólesett. Most meg mindjárt megpusztulok! 9 hetes vagyok, de most simán félidősnek nézek ki! SEGÍTSÉG!!!!
2008. jún. 26. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
egyél csak... itt a baba érdekében eszel... de azért még is vigyázz mit eszel. az édességekröl jobb lesz lemondani :)
2008. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

En is jartam igy,h teljesen felfuvodtam...de en hiaba ettem es ittam akar mit semmi nem segitett amig a gazok ki nem jottek....szorulas ellen igyal rengeteg rostos gyuolcslevet...es ebben a melegben ugy is rafer az emberre.

Gratula a babahoz!

16 hetes pocakos!

2008. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Háááát, a bableves nem kimondottan édesség:-)

Egyébként az édességet nem is kívánom. De ezekért a puffasztó kajákért meg odavagyok! Így jártam a múltkor is, amikor tököt ettem, meg amikor karfiolt, és bármennyi gyümölcsöt megbírok enni! Utánna meg szenvedek...

2008. jún. 26. 18:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az epumisan csepekket szedheted te is a 2hnapos kislányom azt szedi és elég jó neki mindjárt megnézem.
2008. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen szedheted. Én is meg ettem volna azt a bablevest simán.
2008. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Így nincsolyan lelkifurdalásom.

Van még belőle.:-) Csak Debrecenig kell jönni érte, de megéri! Olyan bablevest, mint Anyukám senki nem tud főzni! Nem is lehet ellenállni neki:-)!

Kipróbálom, amit javasoltál!

2008. jún. 26. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért a gyümmi levekkel vigyázz, rengeteg a cukor benne.A patikába kapsz epumisan csepeket, 1060 ft. Amikor terhes voltam én se tartottam ám be mindent. Én úgy megettem a tatár bifsteket mint a szél.
2008. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Miért kívánjuk meg pont azt, amit nem lenne szabad??!!

Így vagyok a rántott velővel is! Megőrülök érte( mondjuk, ahoz nem kellett terhesnek lenni, azelőtt is imádtam)azt viszont nem merek enni...

2008. jún. 26. 18:24
 9/16 anonim ***** válasza:
én azzal rontottam el hogy imádom az édességet :D és még mindig oda vagyok érte :S próbálok le mondani róla... :D
2008. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát, lányok, jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül!!! Csülkös bableves...hmmmmmm, minden héten tudnék enni! Sokat csinál anyukám, mert tudja, hogy imádom. Én lelkifurdalás nélkül eszem is! Csokifüggő is vagyok és minden nap jön egy kis csoki, dupla csokis jégkrém! (Ennek ellenére vékony alkat voltam egész életemben.) Velőt, tatár beefsteaket nem mernék enni, de a puffadástól eltekintve én nem látok seemi rosszat a bablevesben. Meg is kívántam, de nagyon! :-)))))
2008. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!