Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell szedni a terhesvit...

Meddig kell szedni a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok és már 5 kilót híztam. Igaz még nem nagyon látszik, mert 180 cm-es magasságomhoz vagyok 70 kiló, de ha ilyen ütemben folytatom a 40. hét végére akkora leszek mint a ház! tudom, sokan mondják, hogy ne foglalkozzunk a kilókkal, de azért sokat hízni sem túl egészséges számomra és a baba számára sem! Mióta szedem a terhesvitamint csak úgy jönnek rám a plusz kilók, de a babám egészsége érdekében eszem ágában sincs abbahagyni! Meddig szükséges szedni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. jún. 26. 07:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt mondta hogy szedjem végig, de én a 20ik héttől már csak heti 2 drb Elevitet szedek be, ugy gondolom hogy most a sok gyümölcs és zöldség fogyasztás melllett nincs szükség minden napi vitamin szedésre.

28 hetes kismami

2008. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem kötelező terhesvitamint szedni.

Én Elevitet szedek, 9. héten vagyok, de még 1 dkg-ot sem híztam, sőt, fél kg fogyásnál tartok. :( A hízás nem a terhesvitamin miatt van, hanem genetika. Próbálj meg több zöldséget, gyümölcsöt enni.

2008. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!