Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most kezdek el szedni...

Ha most kezdek el szedni terhesvitamint, nincs már későn?

Figyelt kérdés
Eddig senki nem mondott ezzel kapcsolatban nekem semmit, a védőnő a háziorvoshoz küldött ezzel, a háziorvos meg a nőgyógyászhoz. Most találtam egy normális nőgyógyásznőt, aki a Femibion-t javasolta. 18+3 heteske
2010. okt. 4. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

sosem késő. persze a 12. hétig nagyon fontos lett volna, ha ettől függetlenül is minden rendbe volt, akkor az jó.

baja már valószínűleg nem lenne ha továbbra se szednéd, de még mindig hasznos.

2010. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne későn?

Egyébként az én nődokim annyit mondott csak, hogy ha akarok, szedjek, és döntsem el én.


A baba annak érdekében, hogy egészségesen fejlődjön, minden számára szükséges dolgot "elszipkáz" a Te szervezetedből, így a terhesvitamint első sorban nem a baba, hanem magad miatt szeded, hogy ne alakuljon ki hiánybetegség Nálad. Elméletileg változatos és vitamindús étrend mellett nem is kéne, csak hát amiket eszünk ugye... :o)


Jó pocakosodást!

2010. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!