Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 8. hétben kezdek el szedni...

Ha 8. hétben kezdek el szedni terhesvitamint, minden rendben lesz a babával, hogy eddig nem szedtem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg pont a legelején fontos a terhesvitamin,de szerintem ettől még semmi baja nem lesz a babádnak.
2008. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én is a 8.héttől szedem a terhesvitamint és minden ok.Most 26hetes vagyo.De javaslom a folsavat,nagyon fontos az első 3 hónapban.Boldog babavárást!
2008. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.Folsavat is szedjél a terhesvitamin mellett!
2008. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van aki semmit nem szed,nem minden orvos ajánlja,sőt minek annyi szemetet bevenni,Hipp Natalt vegyél!Étkezz változatosan. A magzat az anyától elszivja ami kell neki.
2008. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Boldog Babavárást!
2008. máj. 9. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan csak az 5-6. hét körülkezdik el szedni a vitaminokat, amikor megtudják, hogy terhesek. Bár a 8. hétre sokmindene megvan már a babának, azért nem késő elkezdeni. Az nem jó hozzáállás, hogy úgyis elvonja ő tőled, amire szüksége van, mert bár tényleg így van, eddig elvonta tőled, de idővel neked lesznek hiánybetegségeid. Ezért, valamint a megnövekedett vitami és ásványianyag szükséglet miatt vannak a terhesvitaminok. Szedd csak nyugodtan, plusz folsavat a 12. hétig és Magne B6-ot, hogy könnyen táguljon a méhed (lazítja az izmokat).
2008. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a helyedben inkább külön szednék folsavat magnéziumot kalciumot és c-vitamint.Én úgy el kezdtem hízni az elevittől mint egy kis disznó, 3 hó alatt 6 kgt- amint abbahygtam megálltam.Biztosan nem mindenki reagál így rá, de elvileg a 3-4. hó után mindenképp abbaell hagyni mert felfújja a babát.Nem hosszú és husis baba lessz, csak husi.Tehát nem a nagyságát befolyásolja csak felfújja a kis drágát.
2008. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a Gravida-t szeretném elkezdeni.
2008. máj. 9. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kb. 5 hetesen kezdtem el szedni a terhesvitamint, és kb. 6 hónap végéig szedtem. A kisfiam majdnem 4 kg-val született!! Legközelebb biztos csak folsavat és magnéziumot fogok szedni. Boldog babavárást!
2008. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!