Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 órás autóút 28 hetesen?

10 órás autóút 28 hetesen?

Figyelt kérdés
Volt valaki ilyesmi úton? Természetesen pihenőkkel. Szerintetek vállalható?
2013. júl. 19. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most jöttem haza, 26 hetesen voltam 6 órás úton. Odafelé ok volt, de visszafelé azt hittem megszülök, minden bajom lett :( Mármint a fáradtságon, meg a hasfájáson kívül semmi komoly :)
2013. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

34 hetesen még 14 órát utaztunk olaszba (anconába)

Köss utasbiztosítást mindenképp (legalább magadra bármi van ne milliókért lássanak el! Nekünk egyszer nagyon jól jött 5 hónapos Fiammal jutottunk kórházba Apjával leestek a lépcső eltört az orra felrepedt a szája a homolka apjának agyrázkódás stb... és 3 napnyi számlánk lett 470 ezer forint amit kifizetett a groupama mikor jeleztük, hogy kórházba kötöttünk ki sajnos!...), nem tudom mikor mentek, de én mindig úgy voltam vele hogy max két állampolgársága lesz a Fiamnak!

2013. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztosítást mindiig kötünk, mindenkire, ez alap! De azért köszi a jótanácsot, tudom, hogy sokan nem foglalkoznak vele... Azért remélem, most sem fogjuk kihasználni... ;-) Hát akkor megyünk és kész, ha kényelmetlen megállunk, pihenünk...
2013. júl. 19. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi!

Jó utat!

2013. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ma utazol szaladj be a nődokihoz, ha zárt a méhszáj , mehetsz nyugodtan csak álljatok meg néha, és olyankor sétálgass az autó körül kicsit, igyál rendesen folyadékot! Jó utat!
2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! ;-)
2013. júl. 19. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!