Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen mennétek nyaralni?...

34 hetesen mennétek nyaralni? Balatonra mennénk. Tőlünk kb.2 órás autóút.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,főleg ha nem vagy nyitva,2 óra alatt hazaértek,ha gz van, de a közelben legyen kórház..
2013. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 héttel ezelőtti vizsgálaton teljesen zárt voltam.
2013. júl. 4. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, vasárnap indulunk. Igaz, én nem megyek a vízbe, semmiféle fertőzést nem szeretnék.
2013. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi most jöttünk haza épp, a 34 hét közepén járok. Nem volt egy álom, de a gyerekek kedvéért bevállaltuk. Mondjuk nálunk az volt az ijesztő, hogy a középső gyerkőc a 34 héten hirtelen megszületett, ezért én nagyon paráztam, hogy most is megtörténhet. Nehéz volt a meleg, bedagadt a lábam, rossz volt az autóút (2,5 óra), a frontoknál sokat keményedtem, és valljuk be, baromi megerőltető volt becsomagolni, kicsomagolni, állandóan pisilni kellett, szóval inkább nyűg voltam mindenkinek. A férjem ment a vízbe a gyerekekkel, mert én már nem kockáztattam, én meg a kánikulában ültem a parton és majd megsültem. Ennek ellenére miattuk újra elmennék... Amióta hazajöttünk, azt mondom, itthon ezerszer jobb, kényelmesebb.
2013. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!