Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet hason aludni?

Meddig lehet hason aludni?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok, pocim egyenlőre még nincs, csak estére fújódok fel egy kicsit jobban.

A baj az, hogy csak hason tudok aludni, már próbáltam magam szoktatni az oldalt alváshoz, de nem megy, kb. 10 perc után elzsibbadok :(( Már előre félek, mikor jön el az az idő, amikor nem fordulhatok hasra, ugyanakkor meg azon parázok, hogy nehogy már most is ártsak a picinek a hason fetrengéssel.


2008. jún. 24. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A második babámmal én még a 8. hónapbban is szinte csak hason aludtam. Addig aludjál így amíg neked ez kénylemes. Nem árthatsz a picinek. Azzal inkább ha kialvatlan és ideges vagy:)))
2008. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét, én is addig aludtam hason amíg birtam:)
2008. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen én még mindig hason alszok, pedig van már pocakom rendesen, de kifele rakom valamelyik lábamat, így a pocakom is kifele van egy picit!!!
2008. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a 21 hétig tudtam hason aludni, azóta már csak félig hason megy az alvás ugy hogy az egyik lábam fel van huzva, de igy kényelmes nekem.

Majd érezni fogod amikor már nem kényelmes a babának.

28 hetes kismami

2008. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj,de jó nektek!Én csak hason aludtam elötte mindig.6 hetesen a mellem miatt nem tudtam hasra fordulni,mert nagyon fájt ha ráfeküdtem.Mire ez elmúlt,onnantól meg egyszerűen rosszul éreztem magam hason.Nem a picit féltettem,mert csak a 21. hét után kezdett el nőlni a hasam,csak valamiért pár perc után el kellet fordulnom.Semmim nem fájt,nem is nyomott semmi,csak ösztönösen visszafordultam.Alig várom,hogy újra hasra feküdjek!:)41 hetes kismama
2008. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Annyira belegondoltam a hasrafekvésbe,hogy a kérdésre elmaradt a válasz.Használd ki amíg még tudod.Nem ártasz vele a picinek.Azt érezni fogod ha nem jó neki valami.
2008. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan aki 8 hónaposan kényelmesen teljesen rátud feküdni a hasára? Vagyis olvastam hogy van de akkor mekkora a poci hogy ez lehetséges legyen?
2008. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia En voltam az aki 8 hónaposan is tudtam hason aludni. A haskörfogatom akkor 132 cm volt. alapból én 168 cm és 55 kg vagyok. Tehát elég vékony.
2008. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!