Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes multam, ti tudtok...

13 hetes multam, ti tudtok meg hajolni, vagy csak gugolni?

Figyelt kérdés
ha lehajolok, utanna picit huzzna a gorcs,ha nem egyenesednek,ki rogton,ezert mar nem hajolgatok. nem tul korai ez csajok?
2009. okt. 15. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem én még tudtam hajolni akkor. De mmióta terhes vagyok inkább guggolok mindig. Nem baj az, ha nem tudsz, jobb a hasadnak is, ha nem törődik.
2009. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 21 hetes vagyok és még mindig hajolok sőt hajat is ugy mosok hogy belelógatom a kádba a hajam.Hát nem tudom mitől lehet 13 hetesen pinduri még a Baba...Nem tudom miért lehet kérdezd meg a dokit.

Js és a guggolás is megy.

Boldog babavárást!

2009. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen nekem is voltak ilyen gondjaim, sőt még vagy 2x kb. 21 és 27 hetesen. De én még a 35. héten is könnyedén le tudtam hajolni ha akartam na hát most már nem megy meg fáj is, a guggolásból nem tudok felállni, ezért térdelek ha szükséges.

37 hetes km

2009. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Akkor nagyjábol egy idős terhesek vagyunk.Nem volt véletlen kezdődő gerincferdülésed?Lehet csak levannak az izzmaid tapadva.Mikorra várod a babót?
2009. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, amióta pocis vagyok, guggolok. Érdekes, mert előtte rengeteget küszködtem hátfájással, amióta babás vagyok, kevésbé fáj. Rájöttem, hogy előtte sem lett volna szabad hajlonganom(-: Egy baba kellett hozzá...(-:

Szóval: Nem korai. Nekem már a 11-12. héttől görcsölt, húzódott hirtelen mozdulatokra, nyomásra a hasam.

Ne foglalkozz ilyenekkel, hogy mi korai. Csináld úgy, ahogy kényelmes, meg ahogy szerinted a babának jó.

2009. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem szabad hajolni terhesség alatt. Csak gugolni. Viszont ha már utt tartunk én 33 hetes vagyok, de még midíg tudnék hajolni.
2009. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én végig hajoltam,pl. hajat is a kádba hajolva mostam,persze nem volt kellemes 40 hetesen :) És sokat is takaritottam,hajlongtam,mert 9. hónapban költöztünk és muszáj volt,de 13 hetesen meg pláne csináltam mindent,akkor még hasam se volt,és nem fájt.
2009. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudtam, most a 22. hetben meg mindig tudok. NIncs sok valasztasom, van egy tiz honapos babam, akihez hajolni is kell. De amikor ot vartam, akkor is tudtam hajolni szulesig is, voltak dolgok, amiket nem tudtam guggolva megtenni, mint peldaul a cipohuzas.
2009. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok és nekem is húzódik a hasam, ha lehajolok. Érzem, hogy nem jó, pedig még nagyon sokáig kell hajolgatni, amíg kibújik. Remélem később nem romlik a helyzet. Boldog babavárást. :)
2009. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!