Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szabad még mindig hajolni?

Nem szabad még mindig hajolni?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok és ma eléggé belenyilalt a hasamba mikor lehajoltam hogy felvegyem a cipőmet. Utána kimentem az utcára vásárolni és még vagy 2szer megfájdult a hasam. Ez kb 2 órája történt, azóta nem érzek semmit. Ez gyakori eset? Nyugtassatok meg.
2011. márc. 26. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, persze, hogy néha fáj, meg belenyilal, mert alakul a méhed. Szabad hajolni. Én második babámat várom, egy 14 kilós 18 hósom van, már 33 hetes vagyok, és dolgozom is otthonról, gondolhatod, mennyit hajlongok, emelek (és nagyon sokan vannak még így), ez egészséges terhességnél nem okozhat gondot. Semmi rosszat nem jelent, nyugi.
2011. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Így van, ahogy az előttem író is leírta, nemcsak hajoláskor fogod még érezni, akár alvás közben ha megfordulsz is bele nyílalhat, és ez is teljesen normális! Én is a 12 kilós 16 hós kislányomat emelgetem.

22 hetes kismama

2011. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!