Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki 18 hetesen azt mondta,...

A doki 18 hetesen azt mondta, hogy nem lát fiúra utaló jelet, mennyire vehetem biztosra, hogy kislány?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azért már tutira látszania kellene ha fiú nem?
2013. jún. 27. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyi idősen már eléggé biztos. Tévedés persze mindig van, én ismertem egy nőt, akinek félidő után mondták, hogy az addig biztos kislánya immár fiú... :)

De inkább fordított esetben szoktak tévedni, mikor kukinak néznek valamit (a dokim szerint ezért az a biztos, ha a zacsik is látszanak).

2013. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azért fura mert eddig sehol nem jelentették ki,h kislány,több helyen is ezt mondták:Nem látok fiúra utaló jelet...
2013. jún. 27. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:

4D a legbiztosabb. Nekem ott 14+ hetesen mondták, hogy kislány!

Azóta 5x megerősítették.

Amúgy ha a doki ért hozzá nagyon, akkor veheted biztosra, de azért még nem kell minden rózsaszínben venni:))

Tudom, rég volt 25 éve...de én a születése, pillanatáig 99% Gábor vagyok:))))


27hkm

2013. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia, Krisztian vagyok, 20 eves lany...:DDDD

Anyunak azt mondtak fiu leszek, mindenki mondta hogy olyan fiu babas a hasa, majd a doki is megmondta hogy fiu,majd jottem es hat kukacom nem lett:)))))))))

Egyebkent en is a 4D-t ajanlom, az a mostani legtutibb, bar tapasztalatom nincs, en nem szeretnem tudni a nemet amig meg nem szuletik!:)

2013. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen mondták meg,hogy fiú lesz!!(sima ultrahang persze!!)

Megvettünk mindent,kék szoba,kék kisruhák,kék kiságy és pelenkázó,szóval minden kék volt még a babakocsi is világoskék volt!!

Szülés előtt az utolsó ultrahangon,ami 4D-s volt,amit direkt azért csináltattunk,mert ilyenkor már nagyon szépen látszódik a kis arca mindene:), ott derült ki,hogy:HOPPÁ ANYUKA!!! NAGYON ELNÉZTÜNK VALAMIT EDDIG,MERT A KISFIÚNAK MÁR NINCS MEG A KUKACA!! KISLÁNYA LESZ!!!!

Na gondolhatjárok mit éreztem....Szépen bevásároltunk!! Még szerencse,hogy a sogornőmnek kisfia lett és megvett tőlünk mindent,mi meg utolsó hétem festettünk és vásároltunk újból!!De mindenből unisexet vettem,tanultam a dologból!:)

Ezért,ha biztosra akarsz menni szerintem csináltass 4D-s ultrahangot,biztos ami biztos!:):)

2013. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban megyünk 4d re,csak olyan fura,h nem jelentik ki konkrétan,h kislány.pedig én nem azt kérdeztem,h fiú e..szóval értitek :DRemélem egy hónap múlva már tutira mondják:-)
2013. jún. 27. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanezt mondták 12 hetesen, 16 hetesen pedig látták a szeméremajkakat, szóval be is bizonyosodott. A 18. heti genetikai ultrahangon megerősítették, illetve a 25., 29. és 30. héten is volt egy ultrahang, ahol ugyanezt mondták. (Azóta csak nem nőtt ki...)

A lényeg, hogy a kislányt nehezebb megmondani, mert ahhoz konkrétan látni kell a szeméremtestet, azonban a fiúk ügyesen tudnak rejtőzni, mert "jó" lábtartással simán tudják takarni a kukacukat, amíg csak akarják. Én ezt tudom mondani amit az orvos: nem biztos, de lehet, hogy lány.

Nálunk volt a családban és ismeretségi körben, akiknek a kisfiaik közel a 30. héten mutatták meg magukat, addig ugyanezt mondták nekik is: nem látják, hogy kisfiú lenne. (Ebből adódóan kislány sejthető, kizárólagos alapon.) De biztos, ami biztos, én még nem vásárolnék be rózsaszínből, csak ha egyértelműen rá tudnak bökni a puncijára vagy a kukijára a monitoron.

2013. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 26.-ig hétig minden uh-nál kislányt láttak,majd elmentem 4D-re és szép kukacos lett :D szóval nem 100%. már 9 hónapos a fiam :)
2013. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szandy89 ***** válasza:

7 hetesen voltam először dokinál! Majd onnanstól 4 hetente + ha közbe genetikai akkor yrra külön! Szóval voltam 1 párszor! Mindig azt mondta a doki,hogy 90% hogy kislány! Valahogy éreztem,hogy nem lányom,hanem fiam lesz! És 28 hetesen elmentem 4D-re! Ott az első percben megmondta a doki,hogy ez a pocaklakó bizony fiú!!! :)

Mikor megszületett az volt az első kérdésem, hogy: ugye fiú??? :D

És bizony azóta már 8 hónapos múlt a fiacskánk! :)

2013. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon komolyak a történetek:-))Szóval még tényleg bármi lehet:-))Igazából nem számít ,h milyen nemű csak olyan jó lenne már készülni...tudom vegyek unisex cuccokat,de úgy szeretnék kékkel vagy rózsaszínnel készülni:-)
2013. jún. 28. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!