Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gáz ha a mellfájáson...

Nem gáz ha a mellfájáson kívül semmi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
6hetes vagyok. a mellbimbóm iszonyúan fáj, de más tünetem nincs. Na jó, a bőröm nagyon zsíros, de csak az arcom, a többi testrészem meg a testápoló használata után is viszket a szárazságtól. De nem vagyok fáradt, nincs hányingerem, nem érzek semmit. Teljesen kétségbe vagyok esve, szerdán megyek uh-ra, és remélem már lesz szívhangja, csak akkor tudok megnyugodni.
2008. jún. 22. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj, sok embernek nincs tünete sokáig. volt egy kollégám aki vékony volt és 6 hónaposan épp egy kicsi pocija volt és biciglivel járt, és azt mondta semmi baja nincs. a doki meg azt mondta neki hogy nagy a baba, nekünk látatlanban kicsit vicces volt mert pocakja is alig volt. (igaz ettöl a dokinak igaza lehetett)
2008. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jajjj!!Még annyira fiatal terhes vagy,szerintem még csak most derült ki nem??Ne aggódj emiatt,örülj neki annál jobb minnél kevesebb a tüneted.Én is 5hetes voltam mikor kiderült és iszonyatosan fájt a melélem-azt hittem a mensitől,de nem.Aztán kb 2hétre rá étvágytalan lettem de semmi nem volt,tudtam mellette feltűnés nélkül dolgozni.Néha fájta derekam mintha meg akarna jönni és kész,egészen a 12hétig-aztán a 14dikig kijött 3szor belőlem a kaja,na akkor azt mondtam tisztelem azokat a nőket akik ezt minden nap végigcsinálják.JAh előtte néha nekem is volt émelygésem de az semmi a hányáshoz képest.Aztán elmúlt,majd újra jött a derékfájás olyan 17héttől-jó pár hétre.Félidőtől jobb lett,viszont az étvágyam nőtt meg iszonyatosan.Onnantól kezdtem el hízni is...sajna fel is ment 15kilo eddig...de már úgy vagyok vele,majd leadom utánna..Sztem legalább is nekem a vége tűnik a legnehezebbnek mindent félre téve.Hetek óta vizesedek,a lábam majd szét pukkan a jobb kezem állandóan zsibbad nagyon keveset tudok vele dolgozni-ez is a víztől,és persze a súly meg a nagy pocak,nameg az elviselhetetlen meleg.Szval örülj neki ha nincs még semmi gond,de ne feledd nagyon sokat fog még változni minden.Nem csak a tested ,az ízlésed is pl..nekem volt,hogy amit az elején nem ettem a végén ölni tudtam volna érte..szval ne aggódj ez teljesen normális.37hetes kismama
2008. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a cicifeszkon kivul semmi de semmi tunetem nem volt!

Elvezd ki :)

28 hetes kismama

2008. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az elsö kettövel cici feszülés se volt semmi semmi de semmi tünetem nem volt,ne aggodj,most 7hetes leszek holnap de fáj a cicim,hányingerem van fáradt vagyok és ez nagyon rossz,ne várd a tüneteket mert nagyon ki késziti az embert,nekem mult héten nem volt még szivhang,akkor voltam 6hetes 1napos,neked mikor volt meg utojára?
2008. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
május 13án volt meg utoljára. és már két hete tudom.
2008. jún. 23. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok 6 hetes+3 napos, nekem is csak a mellem fáj, és fáradt vagyok. Ma voltam UH-n, és dobogott a szíve. Úgyhogy megnyugodhatsz!
2008. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!