Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen semmi tünetem...

6 hetesen semmi tünetem nincs, ez normális?

Figyelt kérdés
Azért furcsa, mert a szokásosnál érzékenyebb vagyok mindenre..és pont most semmi? Se mellfeszülés, se rosszullét, semmi. Nem értem.
2011. aug. 11. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.én a 7-ik héttől voltam rettentő rosszul.mint a lakodalmas kutya.A barátnőm elég kényes és ő szinte semmit nem is volt rosszul.én épp azt hittem ellenkezőleg lesz és én fogom jobban viselni.Hát nem.És csak egy kis érdekesség:én ezért is gondoltam hogy kislányom lesz mert ugye azt mondják azzal sokkal rosszabul van az ember.Hát nekem kisfiam lesz neki meg kislánya.:)
2011. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggodj. En 7 hetes vagyok, es ugyanebben a cipoben jarok mint te. Semmilyen tunetem nincs. De megnyugtattak hogy ez teljesen normalis. A szerencsesebbek koze tartozol, aki nem kel es fekszik hanyingerrel.

udv 7 hkm

2011. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni, de majd lesz!

A HCG a szervezetedben még csak most kezd emelkedni, a csúcspontját 9-10. hetesen éri el, sokaknál csak ekkor jönnek elő az első tünetek.

6 hetesen nekem sem volt semmi bajom, aztán lassan elkezdtek gyűlni a tünetek, még ma is van 1-2.


12hkm

2011. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 8+6 vagyok és bizony tegnap kezdődött..a hasfeszülés, hányinger este és émelygés, egy dolog még mindig nincs, mellfájdalom.
2011. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy megúszod a rosszulléteket, nekem sem volt semmi terhes tünetem, csak a fáradtság és a haspuffadás, de azok is elmúltak az első harmad végére. És szerencsére azóta sincs semmi bajom.

31 hetes km

2011. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!