Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellek feszülésén kívül...

A mellek feszülésén kívül semmilyen más tünetem nincs. Normális, h ez is csökken 6+4 hetesen?

Figyelt kérdés

Az idén túl vagyok 2 vetélésen.A másodikat műtéttel fejezték be, mert a 9. héten elhalt és nem vált le.

Most ismét terhes vagyok, és 2 napja a melleim nem fájnak annyira, mint előtte.Félek, mert ugyan ez volt az előzővel is.Az orvossal csak jan.6-n tudok találkozni, de azt mondta, h nem jelent semmit a mellfájdalom csökkenése.

Aki volt hasonló helyzetben megnyugtatna?!Köszönöm!


2010. dec. 28. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a tunetek hirtelen csokkenese ilyen korai szakaszban nem jelet jot...de szerintem sajnos ezt mar te is tudod tapasztalatbol...szerintem nincs itt mit varni olyan sokaig hanem irany a korhaz ahol jo alaposan megvizsgalnak...lehet hogy ha csak azt mondod hogy "nem faj a cicim kerem vizsgaljanak meg" akkor nem vesznek komolyan ezert en hozza tennem hogy "fajdogal egy kicsit a hasam is"...akkor tuti megneznek...igy volt a baratnom is es nagyon megnyugodott mikor latta hogy minden rendben van...nem tesz jot sem a terhessegednek sem a lelkednek ha ilyen ideges es bizonytalan vagy...nyomas a korhaz...szoritok
2010. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Írok, amint megtudok vmit.
2010. dec. 28. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit Én is egyik nap egész jól vagyok, másik nap hányok, mint a gép. Ezek váltakoznak, a többi tünetet nem figyelem, parázok így is eleget. 1O h km.
2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Úgy döntöttem, h pozitívan állok hozzá és, ha nem lesz semmi baj akkor kkivárom a 6-t.
2010. dec. 28. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
elso vagyok...az jo ha pozitiv vagy de az elozmenyeket ismerve nem tarton jo dontesnek azt hogy nem mutatod meg magad orvosnak...en vasarnap veteltem 6+3 naposan es nekem is eloszor csak az volt feltuno ami neked is ( elmult a cici feszules)...meg is kerdeztem ezen az oldalon es persze mindenki pozitiv valaszokat adott...hallgass a megerzeseidre es ne a valaszolokra
2010. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Elmentem ma a klinikára és megnézték UH-n és úgy néz ki, h minden rendben van.1 hét múlva kontroll.

Most azért megnyugodtam egy kicsit! Köszönöm mindenkinek!

2010. dec. 29. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha rosszat is jelent a tünet, akkor sem tudnak tenni semmit, ezért felesleges elmenni. _De általában nem is jelent rosszat.
2010. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!