Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden terhességi tünetem...

Minden terhességi tünetem megvan, mégsme vagyok terhes. Másnál is volt így, Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
a tesztek negatívak, hangulatingadozás, mellem duzzadt,feszül, bő hüvelyi folyás, aluszekonyság, fejfájás, kisebb hajhullás, és a hüvelybemenet is kék, hasszurka, meg akar jönni érzés, kajakivánás, hányinger. Őrület, ma volt dokinál, megnéztek tapintással, meg hasi UH-val, de azt mondják nem vagyok. Mondjuk tény a tesztek is negatívak...ezek a tünetek lasssan egy hónapja vannak, direkt későn mentem h biztos látszon ha az vagyok...
2011. júl. 14. 15:51
 1/9 A kérdező kommentje:
ja igen, és sokat járok pisilni.
2011. júl. 14. 15:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze volt ilyenem, mert nagyon akartam a babát. Aztán amikor elfogadtam, akkor már nem voltak tüneteim. Aztán 11 hónap ilyen után, amikor nem volt tünetem, no akkor voltam terhes. Csodákra képes a szervezeted. Ne hagyd magad átvág ni.
2011. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem akarok terhes lenni, még csak nemrég ismerjük egymást. nme vagyok oda gyerekekért sme igazán, full nem vágyom rá, szóval nem beképzelem
2011. júl. 14. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor félsz tőle? Az is ugyanazt eredményezi.
2011. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha egyik sem akkor vizsgáltasd ki magad másik orvossal.
2011. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Álterhesség és a tünetek

Azok, akik a betegségben szenvednek, olyan tüneteket produkálnak, melyek még a tapasztalt szakembereket is megtévesztik. Nem csak meg vannak győződve arról, hogy gyermeket várnak, de az olyan terhességi tüneteket is jóhiszeműen másolják és produkálják, mint a menstruáció megszűnése, hasi növekedés, hányinger és hányás, a mell megnagyobbodása és az egyes élelmiszerek utáni sóvárgás.

Az álterhesség leggyakoribb tünetei a következők:


•Menstruáció megszűnése

•Reggeli rosszullét

•Bizonyos ételek utáni sóvárgás

•A has megnövekedése

•A mellek megnagyobbodása

Néhány álterhes beteg még arra is képes, hogy pozitív terhességi tesztet produkáljon, állítja Dr. Paul Paulman, a University of Nebraska Medical Center családorvosa


A teljes cikk, és több érdekesség a témában itt:

[link]

2011. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem félek, van jobb dolgom is mint egy terhességen rágódni
2011. júl. 14. 16:13
 8/9 A kérdező kommentje:
veszek asszem megint egy terhestesztet, végül is pár napja csináltma utoljára
2011. júl. 14. 16:14
 9/9 A kérdező kommentje:
csináltam most egyet, száradási csík látszik...egyelőre színtelenül
2011. júl. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!