Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hányom ki a Gravidát?

Miért hányom ki a Gravidát?

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor beszedtem, mindig kihánytam. Nem tudom, így mennyi hasznosul belőle, mert nem egyben jön ki a tabletta, hanem mintha már feloldódott volna. Igaz, egyébként is egészségesen táplálkozom, csak a párom szerint nem árt egy kis pótlás.

Nem vagyok semmire allergiás, sem érzékeny. Gyógyszertől sose voltam rosszul - igaz, nem sokat kellett beszednem életem során. De azt sem akarom, hogy merő jóakaratból valami rosszat tegyek a babának...

Lehet, hogy nem volt összefüggő, remélem, azért érthető, mit akartam írni.

A válaszokat előre is köszönöm.


2008. jún. 22. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

En az Elevittel voltam ugyan igy...a doki felirta viszont en sem birtam es mikor elmondtam neki azt mondta,h biztos nincs ra szuksegem,mivel allergiam nekem sincs...remgeteg gyumit eszem ugyhogy en amellett maradok,h akkor nem szedem...

Gratulalok a babahoz!

15 hetes pocakos

2008. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
...az elso vagyok,azt elfelejtettem,h a doki tiltott le rola,mivel nallam annyira rossz volt a helyzet,h miutan bevettem meg a viz sem allt meg bennem.
2008. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Centrum Materna-t. Állítólag jóval kevesebb esetben okoz mellékhatásokat (lsd. hányás, stb.). Nálam bevált.
2008. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ha egészségesen táplálkozol, lehet, hogy a szervezeted válogat. Felismeri a szintetikus eredetét a vitaminnak. Persze plusz bevitelre szükség van. Sajnos a mai gyümölcsök, zöldségek nem tartalmaznak megfelelő mennyiségú anyagokat. Próbáld a bevétel idején változtatni. Pl. evés közben vedd be.Más kismamáktól is hallottam, hogy kihányják. Máskor vették be, és így sikerült. Ha mégsem próbálkozz más vitaminnal. Kaphatók akár természetes anyagú vitaminok is.
2008. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Megsúgom, hogy mikor írtam a kérdést, bevettem egyet, hátha... és azóta nem jött vissza. :) Eddig reggel szedtem. Lehet, hogy tényleg az lesz a megoldás, hogy csak más időben kell bevenni. Még egyszer köszönöm, boldog babavárást nektek!
2008. jún. 22. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm is rosszul volt tőle. Aztán rájöttünk, hogy étkezés közben kell bevenni és azóta kutya baja tőle.

2008. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a magne b6tal jártam így, és így is vagyok a mai napig. 27hetes kismama
2008. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem azt mondta a védőnő, hogy mivel vasat is tartalmaz, az bánthatja a gyomromat....én letettem, mert nem láttam sok értelmét, hogy megeszem a vitamingolyót és utána folyamatosan émelygek tőle, meg hánynom kell (teljesen mindegy volt, hogy étkezés előtt, után vagy lefekvés előtt, után szedtem be)....

Helyette a Hipp Natal folyékony táplálékkiegészítőt ittam egy darabig, ami sokkal jobb volt.

33 hetesen- mivel itt a nyár- übermennyiségű gyümölcsöt meg zöldséget eszem és a legszebb az egészben, hogy a háziorvos felírt egy vaspótló készítményt, amit mindennap szednem kell.:)

2008. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!