Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másra is rájön a hányinger,...

Másra is rájön a hányinger, ahogy beveszi a Gravidát?

Figyelt kérdés
Előző babámnál mást szedtem, de nem emlékszem, hogy lett volna ilyen gondom. Kb. egy hétig próbálkoztam most a Gravidával, nem lett jobb.
2011. júl. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor terített le, amikor nem ettem előtte, amióta eszem, semmi baj nincs vele.
2011. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sőt! sugárhányás... volt, amikor nem értem ki.... csak akkor nem volt bajom tőle, ha közvetlenül ebéd után vettem be.
2011. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én evéstől függetlenül hánytam tőle, sugárban azonnal, vagyis 10 perccel a bevétel után.


Minden bevételi módot próbáltam, de nem jött be sehogy, végül a hipp natalra álltam át.

2011. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem "anno" nem is a terhesvitamintól jött a hányás, hanem a folyadéktól, amivel bevettem! Nem sokszor maradt meg bennem! 26 hetes km
2011. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!