Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire tud fájni a magzatmozg...

Ennyire tud fájni a magzatmozgás? Vagy ez valami jósló lenne? 34 hkm

Figyelt kérdés

Most úgy egy hete érzem erősebben, hogy a babám, (fejvégű) nem tudom mit boxol ott lent, de annyira fájdalmas, hogy hihetetlen.. szinte nyilalló érzés..

Ma reggel ez kifejezetten fájdalmas volt, de közben érzem, hogy keményedek is, ki is nyomja a kis fenekét, de be van feszülve az egész hasam...

Enyhe mensi szerű görcseim is vannak néha...

Ezután ittam egy magnéziumot és elmúlt...


Szerintetek?



2013. jún. 22. 18:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Na voltam ma bent, és még kiengedtek keddig, és akkor vissza kell még 1x menni, és kiderül, hogy maradok vagy végleg kiengedenk... :D Eddig jók az eredményeim..

Nst-én voltam és az is tökéletes volt, szóval a szülés még odébb van... jóslók ide vagy oda :D

2013. jún. 30. 10:21
 32/36 anonim ***** válasza:
szuper :) még 2 hetet húzzon kb aztán jöhet :)
2013. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
De majd még kedden vissza kell mennem áramlásra és azon is sok múlik :)
2013. jún. 30. 11:02
 34/36 A kérdező kommentje:

Voltam ma áramláson, és jó lett ezért nem kell befeküdnöm, de zárót se kaptam, így bejárós lettem, keddenként áramlásra, péntekenként nst-re kell járnom...

Ma délután elkezdtem görcsölni megint, olyan mensigörcs volt, ezért bevettem egy magnéziumot, meg lefeküdtem és aludtam egyet.. de mikor felkeltem még mindig fájt, még most is fáj, most erősebben mint a múltkor.. ez már biztosan jósló lesz, mert a múltkor nem volt ilyen erős....

Ha most megjött volna és azért fájna már vennék be egy no-spát :D De azért annyira meg nem súlyos, hogy emiatt visszamenjek..

Pénteken ha megyek nst-re akkor úgyis látszani fog, ha valami nem jó, pont aznap töltöm a 36. hetet.

2013. júl. 2. 18:39
 35/36 anonim ***** válasza:
Hát akkor simán lehet jósló,de amúgy ma nekem is volt jó pár mensi görcs ma, meg éjjel volt sok ! no-spát úgy tudom vehetsz be most is ha nagyon rossz! remélem minden ok lesz :)
2013. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Áá nem merek, inkább megiszok egy erősebb magnéziumot hátha :D
2013. júl. 2. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!