Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire tud fájni a magzatmozg...

Ennyire tud fájni a magzatmozgás? Vagy ez valami jósló lenne? 34 hkm

Figyelt kérdés

Most úgy egy hete érzem erősebben, hogy a babám, (fejvégű) nem tudom mit boxol ott lent, de annyira fájdalmas, hogy hihetetlen.. szinte nyilalló érzés..

Ma reggel ez kifejezetten fájdalmas volt, de közben érzem, hogy keményedek is, ki is nyomja a kis fenekét, de be van feszülve az egész hasam...

Enyhe mensi szerű görcseim is vannak néha...

Ezután ittam egy magnéziumot és elmúlt...


Szerintetek?



2013. jún. 22. 18:14
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Na tök jó, hát lehet amúgy hogy az időtől volt... reméljük! :) Majd holnap én is írok! :)
2013. jún. 24. 18:42
 22/36 anonim ***** válasza:
Rendben várom :) hogy mitől volt van nem tudom, de ma volt olyan hogy ilyen 10-15 percig kemény volt és mensi görcs... igaz ma ennyivel megúsztam kétszer volt ilyen és semmi egyéb
2013. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Ma nekem is volt egyébként... nem tudom mitől lehet... majd holnap én is rákérdezek, hátha kiderül. :D
2013. jún. 24. 21:28
 24/36 anonim ***** válasza:
Oké :) kíváncsi leszek neked mit mond a doki
2013. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Na engem meg befektettek, mert magas a vermyomasom....

ugyhogy valoszinuleg mar bent maradok... egyebkent mondtak hogy mar nem huzzuk ki vegig...

2013. jún. 25. 14:39
 26/36 anonim ***** válasza:
Nah bakker :( sajnálom! Nem is érezted, hogy magas a vérnyomásod? miért nem húzod ki a végéig? mégis akkor ezek jóslók? ma nagyon sok van nekem ezekből a görcsökből :S
2013. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Sokat gondolok rátok! írj ám amint tudsz, hogy mi van veletek!
2013. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Szia! Na végül, mégiscsak hazaengedtek, igaz csak hétvégére, és majd vissza kell mennem vasárnap, mert akkor dől el, hogy kiengednek-e vagy sem, mert most csak eltávon vagyok :D Jövőhéten tudnak csak kiengedni, mert pénteken töltöm a 36 hetet, és utána már nem engednek ki senkit! :(


Az az egyetlen egy vérnyomásom lett magas azóta napi 5x mérik és még majdnem hogy alacsony :)

Azért gondolom, hogy nem húzzuk ki a végéig, mert nagyon nagy a babám.. már most 34 hét 4 naposan 37 hetesnek felet meg a méretei alapján, egyébként azóta nem fáj a hasam hál istennek.. lehet, hogy a babám is meg volt kicsit szeppenve, és nem is mozgott olyan intenzíven a kórházban, mint itthon, vagy csak a front miatt fájt nem tudom.. de most egyáltalán nem fáj...


Viszont a kórházban elkezdett bedagadni a szám, már más is észre vette, szóval közeleg a vég :D kezd torzulni az arcom :)


És veletek mi újság?

2013. jún. 28. 14:14
 29/36 anonim ***** válasza:
Szia! Na de örülök, hogy jelentkeztél :) Remélem, hogy minden rendbe lesz :) Nézd én úgy gondolom, hogy ha méretre rendbe van a pici akkor had jöjjön :) nagyon kíváncsi leszek megszülsz-e mert nekem is mindig 3-4 héttel többet mondanak a méretei alapján! most olyan 34-35-nek felelek meg , szóval kíváncsi vagyok meddig húzom én is, vannak napok, hogy erősebbek a jóslóim, már ha ezek azok, vannak hogy kevésbé, csak mondjuk mensi görcs van, derékfájdalom nincs, változó! De most úgy feldagadtam két napja pfuj:S a bokám meg a kezem, mások szerint az arcom is el van torzulva de szerntem ez nem igaz :D kitartást és írja mint van valami fejlemény :) csak ügyesen!
2013. jún. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp, holnap kell visszamennem.. és nagyon remélem hogy nem kell bent maradni :D most ezen izgulok :D majd megírom hogy mi újság..
2013. jún. 29. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!