Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire tud fájni a magzatmozg...

Ennyire tud fájni a magzatmozgás? Vagy ez valami jósló lenne? 34 hkm

Figyelt kérdés

Most úgy egy hete érzem erősebben, hogy a babám, (fejvégű) nem tudom mit boxol ott lent, de annyira fájdalmas, hogy hihetetlen.. szinte nyilalló érzés..

Ma reggel ez kifejezetten fájdalmas volt, de közben érzem, hogy keményedek is, ki is nyomja a kis fenekét, de be van feszülve az egész hasam...

Enyhe mensi szerű görcseim is vannak néha...

Ezután ittam egy magnéziumot és elmúlt...


Szerintetek?



2013. jún. 22. 18:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
igen holnap lesz a méhszáj vizsgálat, hát remélem hogy még zárt, mert még szeretnék úszni :S mondjuk ezzel teljesen egyet értek hogy mi korai meg mi nem! én pl már kb az elejétől fogva keményedek! csak én nem tudtam hogy az mi... mg-t is kb 2-3 hete szedek addig semmit! hetente jársz? mikortól kell hetetne járni? nekem is első baba, még nem nagyon tudom mi merre hány méter :)
2013. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Akkor kell járni amikor hívnak! Eddig 3-4 hetente jártam, de most a 30 hetesen az ultrahangon nagyon érett volt a lepényem ezért átküldtek a klinikára ahol szülni is fogok, és ott hetente kell járnom áramlás vizsgálatra, meg ultrahangra, hogy nehogy baj legyen.. egyébként, szerintem olyan 2-3 hetente kell még ilyenkor járni! De addig jó amíg nem hívnak :D
2013. jún. 23. 11:02
 13/36 anonim ***** válasza:
akkor jó :) kivi vagyok mikor hív a doki legközelebb :) kitartást kívánok és gyors , könnyű szülést
2013. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nektek is! :) Majd írd meg, hogy végül nyílt e a méhszájad.. majd én is írok :)
2013. jún. 23. 11:05
 15/36 anonim ***** válasza:
köszi, bár én nagyon félek a szüléstől :( rendben holnap du írok 3 fele megyek dokihoz! de bízom benne, hogy nem :S
2013. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

De azért ne ijedj meg, ha elkezd nyílni, ilyenkor már sokaknak szokott! :) Attól még nem fogsz hamarabb szülni :D Látod nekem már 10 hete elkezdett nyílni aztán mégse nyílt tovább... :)

Egyébként én hál istennek nem félek... én inkább az a fajta vagyok, aki már nagyon szeretne túl lenni az egészen... :D Így inkább már várom :D Ha majd ott leszünk, akkor majd ez motivál minket, hogy már mindjárt kint van a kis lurkó :D

2013. jún. 23. 11:15
 17/36 anonim ***** válasza:
persze nem ijedek meg, csak nem szeretném, mert úgy tudom akkor nem fürödhetek és nem úszhatok és még pár hétig jó lenne! mondjuk mivel két hete van ez a kegyetlen zsibbadásom és fájdalmam, sokszor én is azon vagyok most megyek szülni mert már annyira elegem van és annyira nem tudok pihenni, de azért félek hogy nem fogom kibírni stb :)
2013. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Megértelek, nekem is nagyon hiányzik, hogy fürödjek, de sajna nem lehet... :( De ha mégse fürödhetsz az vigasztaljon, hogy jön a rossz idő :D

Ki fogjuk bírni, hiszen mindenki kibírja! :)

2013. jún. 23. 11:49
 19/36 anonim ***** válasza:
hát mást nem tudunk csinálni :) bár remélem hogy nem 9 hétig lesz rossz idő :D igazából nagyon szeretek úszni, illetve úgy tudom hogy az nagyon sokat segít a vajúdásba és a szülésbe állítólag könnyíti :) és hát még csak éppen most kezdtem el úszni :)
2013. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Megjöttem a dokitól! méhszáj hál isten zárt, végre valaminek tudok örülni is :) viszont nekem azt mondta, hogy próbáljuk meg betudni az időnek ezeket a mensi görcsöket stb, mert ez még picit korai lenne :S
2013. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!