Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire tud fájni a magzatmozg...

Ennyire tud fájni a magzatmozgás? Vagy ez valami jósló lenne? 34 hkm

Figyelt kérdés

Most úgy egy hete érzem erősebben, hogy a babám, (fejvégű) nem tudom mit boxol ott lent, de annyira fájdalmas, hogy hihetetlen.. szinte nyilalló érzés..

Ma reggel ez kifejezetten fájdalmas volt, de közben érzem, hogy keményedek is, ki is nyomja a kis fenekét, de be van feszülve az egész hasam...

Enyhe mensi szerű görcseim is vannak néha...

Ezután ittam egy magnéziumot és elmúlt...


Szerintetek?



2013. jún. 22. 18:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
jósló....és már kevés a helye a picidnek...de ez normális hiszen lassan szülsz:))
2013. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Csak azért is kérdezem, mert nem tudtam, hogy milyen :D első baba :D
2013. jún. 22. 18:31
 3/36 anonim ***** válasza:

ne aggódj,normális:)nekem mindkét fiam olyan kis aktív volt a pocakban,hogy a vége fele szabályosan fájt amit műveltek:)

1.

2013. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
"örülök" hogy feltette más is ezt a kérdést! én hétfőn töltöm a 31-ik hetet, de ezk a lenti boxolások, aj de kikészít :D illetve nekem is egyre több a mensi görcsöm, én már magnosolvot iszom az a legerősebb, de nem sokat segít
2013. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is azt szedem, de nem az a legerősebb!!! Ezt csak az orvoslátogatók miatt ajánlják, viszont ez szívódik fel a legjobban... Magnerot stb. ezek sokkal erősebbek! De! Én úgy vagyok vele, hogy igaz reggel iszom meg az adagomat, estére már kimegy a hatása... szóval még lehet ezt is 2 fele borítom, hogy jobban szét legyen osztva... Ha napi 1x 10milliárd mg-os magnéziumot szednénk szerintem nem lennénk vele előrébb, mert nem fokozatosan szívódik fel, így hamar kimegy a hatása...
2013. jún. 23. 08:26
 6/36 anonim ***** válasza:
én nem értek hozzá, nekem a patikába mondták hogy ebbe 4-szer annyi van, viszont figyelni kell arra hogy a vasat előtte v utána kell bevenni 4 órával mert nem szívódik fel vagy mi! én iszom este is egyet :) mivel nálam fent van sajnos kézzsibbadás is, hátha az is segít rajta egy picit. napi 2-t iszom
2013. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Igen egyébként van a sima magne b6, attól ebben sokkal több van! :D Én is kettővel kezdtem, de nagyon ment tőle a hasam szóval muszáj volt lecsökkenteni...
2013. jún. 23. 10:04
 8/36 anonim ***** válasza:
éppne most is van ez az alul mintha valami ütné, állandóan a lábam is össze kell szorítani, a mensi görcsöt be tudom az időnek de szerintem ezt a baba csinálja nem? jóslónak még nagyon korai lenne! holnap megyek dokihoz megkérdem tőle, ő mit mond! utolsó voltam
2013. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Hát én ezt mindig is hülyeségnek tartottam, hogy mi a korai, meg mi nem...

Mindenki más.. Lehet jósló is, főleg már ilyenkor!

Nekem nyílik a méhszájam, és úgy 10 hete kezdődött, akkor rendszeres keményedésekkel... na hát akkor még korai volt... de sok pihenés magnézium segített...

Mindenképp szólj a dokinak, hogy nézze meg a méhszájad! Én is kedden megyek, akkor majd én is szólok... igaz én már úgyis hetente járok...

2013. jún. 23. 10:21
 10/36 A kérdező kommentje:
Egyébként igen a baba csinálja, de a magzatmozgástól is bekeményedhet a hasad! Attól meg nyílhat a méhszáj... :)
2013. jún. 23. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!