Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat 27...

Hogy érzitek magatokat 27 hetesek? Tudtok rendesen aludni? Sokat mocorog pöttöm? Milyen kellemetlenséget éreztek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ja, megint második. Kisfiú lesz és Sebestyénnek fogják hívni
2009. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, fiú lesz és Gergő. Van már egy 2,5 éves nagylányom. Az én fiam is rengeteget rugdos, nekem nagyon szokatlan, mert a lányom nagyon nyugis volt pocaklakóként. Vajon születeése után is ilyen kis izgága lesz?

Gyomorsavval nincs bajom, viszont a súlyom miatt aggódok, már 8 kiló van rajtam. Az utolsó két hónapban 3-3 kiló jött fel. És ugye van még pár hónap...De egyszerűen nem tudok kevesebbet enni. Próbálok korábban vacsorázni és kevesebb édességet enni. De pl a szőlő is hízlal, pedig akárki- akármit mond én azt addig eszem amíg szezonja van, ráérek még narancsot meg almát enni egész télen.

2009. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok a 27 hetes fiam lesz Márton:)
2009. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

szép neveket találtatok és megnyugtattatok, hogy nem csak az én babókámnak vannak ilyen fura rugdosási rendszerei :)

Kisfiam lesz, és a neve még nagyon kérdéses, mert én Kaló Marcell Márkot szeretnék, de a párom szerint a Marcell fura név, de ő nem talál ám ki semmit, vagy ha igen...inkább ne tette volna :D Ha lányunk lett volna Kaló Jázmin Hanna lett volna, abban nem volt vita, nagyon kislányt vártunk, fura volt megszokni, hogy fiam lesz, de most már nagyon várom, hogy megszülessen, és az én nagy és vagány kisfiam legyen, pont mint az apja miniben :D

Ti jártok valahova terhestornára? Pesten van valaki? Mennyibe kerül?

2009. okt. 13. 12:43
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a 8 kg egyáltalán nem sok! Rajtam is kb 6-7 kg van! Igazából én rengeteg gyümit és zöldséget eszem, de mellette rengeteg nasit is, csoki, süti. De ezekre próbálok ügyelni, de ha 3 napig nem eszem nasit, akkor rögtön beficcen egy táblacsoki :) A gyümiből annyit eszek amennyi jól esik, nem izgat, hogy hizlal, az egészséges! Arra próbálok figyelni, hogy sokszor keveset egyek, de van mikor este tízkor is rám jön az éhség, de olyan szinten,hogy éhen akarok halni, akkor is rendes kaját eszem, védőnénim egy kis nyers répát ajánl ilyenkor, de mi vagyok én nyúl? Eszek inkább banánturmixot, vagy zöldséges sajtos szenyát. Bár nekem egész terhesség alatt nem volt rosszullétem, nem hánytam semmi, így nem adtam le első hónapokban se semmit, és így is +6-7 kg van rajtam, ami szerintem nem sok! A terhesség nem fogyókúra, azt kell enni ami jól esik, bár figyelni kell a sokrétű táplálkozásra, aki esetleg nem így evett korábban, meg nem chipset kell enni colával, de én nem vonok meg magamtól semmit se,a káros dolgokat meg csak mértékkel, de nem vonom el a szervezettől (nasi, cola)
2009. okt. 13. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!