Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat 27...

Hogy érzitek magatokat 27 hetesek? Tudtok rendesen aludni? Sokat mocorog pöttöm? Milyen kellemetlenséget éreztek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én még csak 26 hetes vagyok, remélem nem lógok ki nagyon a sorból. Nekem rengeteget mocorog szerencsére a Manóka, bár éjszaka azért néha nagyon szeretném, ha nem rugdosná az oldalamat, mert nem úgy fekszem, ahogy neki tetszik. Este 10-kor(11-kor) még hancúrozik, vagy csa-csa-csázik, éjjel 3-5 között mindig felébreszt (kiküld pisilni(-:, gondolom ugrál a hólyagomon, utána alszunk tovább. Állítólag, ha megszületik, akkor is hasonló lesz az alvási ritmusa.

De a kiscsaj akkor indul be igazán, ha valami édeset eszem.

Kellemetlenség egyenlőre még csak az, hogy nem tudok a hátamon aludni, mert zsibbad a kezem, lábam és nem kapok levegőt, ha meg az oldalamon alszom, az pöttömnek nem jó. Így maradt a 45 fokos szög, szoptatós párnával.

Ja, ami még kellemetlen, bár ez javarészt az én hibám, hogy kb 9 kilót felszedtem már.

Minden jót nektek! Nagyon boldog babavárást(-: Kitartás!

2009. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia, remélem, én sem lógok ki, még csak 25 hetes vagyok. Mi is kijárunk éjszaka pisilni, és néha szól, ha neki kényelmetlenül fekszek. Rendszerint együtt kelünk és együtt fekszünk 8, ill. 23 órakor, 11 óra körül és 14 óra körül is bejelentkezik, és dálután, este 8 óra felé is. MI nem csacsacsázni, hanem verekedni szoktunk, néha majdnem felsikoltok, olyanokat rug. Igazi horror, olyan érzésem van, hogy ki akar bújni a hasamon keresztül.


Amúgy egyáltalán nem érdekli, mit eszek vagy mit iszok, vagy milyen front van, teljesen öntörvényű, akkor indul be, ha neki épp jólesik. Remélem jó kis focista kisfiú lesz belőle.


Ja és mostanában elég rendesen ég a gyomrom, főleg lefekvéskor, és kb. egy hete elkezdett iszonyúan fájni a két mellem

2009. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! 25. hétben vagyok. Én a Picurtól jól alszom, bár a sok ivás miatt (ásványvíz) egyszer fölkelek ugyan éjjel. Nagyon sokat mozog, egy ideje már kint is látszik, akkorákat rúg, fordul, a család nagy örömére :) Most is tornázik éppen, amikor ülök, rögtön beindul.

Kellemetlenség: a gyomorégés vagy -sav, vagy mi. Rennie-vel csillapítom. Hízás 15 kg, de az nem okozott még eddig semmit szerencsére, ahogy a testvérénél az össz. 35 kg sem.

Nagyon jó, hogy már vásárolgatunk, készül a kuckója :) Mivel nem tudjuk a nemét, unisex lesz minden.

2009. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia!Vasárnap töltöttem a 28. hetet és Ő lesz a 3. gyermekünk:)A nemét nem tudjuk,nem baj,mindegy mert van már fiú is lány is!Kellemetlenség talán a nehéz légzés időnként.A súlyom +8 kg-mal lett nehezebb(eddig) és ez mind a fenekemen van!!!!A baba rendszeresen felcseréli az éjszakát a nappallal:(Remélem ezen változtatni fog!!!)És Te kedves kérdező?Hogy vagy?
2009. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia mi is 27 hetesek vagyunk nekem már a 12.héttőlkoponyavégű fekvésben van a babám,de egész nap üt vág alul:)Este 8 körül ugrál még egy sort.Éjszaka általába hagy aludni,de nehezen forgok már az ágyban és felkelni is nehéz.Viszont az elejétől fogva korán kelünk lehet,hogy kint is így lesz?Felkeléskor már azért érzem a derekam rendesen:( Boldog babavárást!
2009. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Akkor azért még mindenki elég jól viseli, ennek örülök! Én eddig (6-án voltam védőnéninél, akkor volt rajtam +6 kg, de szerintem azt most már mondhatjuk 7-8 kg közöttinek is :))

Éjjel nem mindig kelek fel pisilni, bár rendszerint 6 körül kelek, lefekvéskor mocorog, nem szereti az oldalt fekvést, de el tud még helyezkedni és engem reggelig nem kelt fel, bár lehet csak én nem érzem a rugdosását, mert olyan mélyen alszok! :) Teljesen függvénytelenül indul be, valamikor napokig alig alig rugdos, hogy szinte már megijedek, rá napra meg kirúgja a ház oldalát :) Bár mondjuk ilyen vagyok én is, vannak teljesen punnyadós napok, máskor meg pörgök ezerrel! Hátamat kezdem én is érezni! A gyomorsav meg már kezdetek óta, én puffasztott rizst eszem akkor (natúr) Ha nem múlik akkor rennit!

2009. okt. 13. 09:50
 7/15 A kérdező kommentje:
És boldog babavárást mindenkinek! Kinek milyen nemű manókája lesz? Mi lesz a neve?
2009. okt. 13. 09:51
 8/15 anonim ***** válasza:

7:44-es vagyok. Mi nem tudjuk a Pocaklakó nemét, és nem is fogjuk megkérdezni. Ha lány lesz: Gerda, a fiúnéven pedig még vita van, mert két nagy gyermekünknek nem tetszik, amit kitaláltunk :( Ők meg olyanokat mondanak, amit mi nem adnánk :(


És Neked?

2009. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok: kiscsaj, Luca

22:53-asnak: nekem is nagyon ég a gyomrom lefekvéskor. El szoktam rágcsálni egy Rennie-t,ha már elviselhetetlen és akkor sokkal jobb + egy kicsit magasabbra rakom a párnáimat.

2009. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szia! Második válaszoló vagyok. A savam nekem is jön fel pár napja, ilyenkor nem tudom, mi bajom van. Rugdosásra én sem ébredek fel, jó mélyen alszok én is:) Nekem sem mindig nagyon aktív, észrevettem, hogy hétköznap, ha dolgozok, anyucit hagyja dolgozni, hétvégén pedig, ha nem csinálok semmit, folyton mocorog. De nem csodálkozok, anyósom szerint az apja is ilyen lusta volt :) Eddig 8 kg. van rajtam, ebből 5 plusszban
2009. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!