Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhalna a babám, észrevenném?

Ha elhalna a babám, észrevenném?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, ma megyek 4D-re, és nagyon félek, hogy el lesz halva a babám. Már egyszer 12 hetesen elhalt egy baba, azóta minden uh előtt rettegek. Mintha mocorgást már éreznék, de nem vagyok benne biztos, hogy ő az.
2008. jún. 21. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem éreznéd. Én hálisten nem rendelkezem ilyen rossz tapasztalatokkal. De ha már érzed, és ennyi idősen tutira őt érzed!, biztosan nincs baj. Én az első babámat 17hetesen kezdtem érezni, szóval szerintem ne aggódj. Ha még nem érzed minden mozgását, ne aggódj, leszenk még napok amikor visszasírod ezt az állapotot! :)))

11hetes kismami

2008. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy csak akkor tűnik fel, ha erősen görcsölsz, vagy vérzel. Sok szörnyű sztorit olvastam/hallottam már sajnos arról, hogy csak UH-n derült ki egyeseknél, hogy nem él a baba. Én is parában vagyok (még csak a 7. hetet taposom), hogy nem lesz szívhang a következő viszgálatnál, de próbálok nem gondolni rá. Egyébként, ha ez az első (megmaradt) terhességed, akkor lehet, hogy nem is fogsz babamozgást érezni a 20. hét előtt.
2008. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én csak abból vettem észre,hogy baj van,hogy nem éreztem mocorogni Babót. Nem görcsöltem,nem véreztem,csak mivel nem mozgott kértem egy ultrahangot,és nem volt szívhang... 22 hetes volt Csak 2 hétig érezhettem a csodát,ahogy mocorgott bennem...
2008. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!