Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhalna a baba, ugye az...

Ha elhalna a baba, ugye az vérzéssel is járna, nem csak a terhestünetek megszűnésével?

Figyelt kérdés
2 hétig iszonyú hányingerem volt egész nap és hánytam (nem sokszor), a levesen és kefiren kívül nem tudtam mit enni. Ma viszont nagyon jól vagyok, mintha kicseréltek volna. Remélem nincs baja a picinek, jövő héten megyek dokihoz 7 hetes vagyok.
2011. ápr. 15. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem kell neki vérzéssel járni. Sokan vannak úgy, hogy odamennek az uh-ra, és nem dobog a pici szív.
2011. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nincs baja, a terhestünetek jönnek mennek, és az hogy ma jól vagy még nem jelenti azt hogy nem fognak visszajönni a tünetek.

amúgy a másik kérdésre is válaszolva: sajnos az elhalás nem mindig jár vérzéssel, van hogy semmi jele nincs, és csak uh-n derül ki.

2011. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam sem járt vérzéssel. Mentem és akkor mondták hogy 2 hete halott
2011. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem nyugodtam meg. Most parázok nagyon, sajnos már veszítettem el babát (méhen kívüli) és nagyon félek, hogy baj lehet.
2011. ápr. 15. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, hanem menj el egy magán UHra még ma; pl G1 vagy akármi és ott megnézik a babád! Remélem nincs baj
2011. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz nem aggódni, de kérlek ne aggódj. Érzi a pici odabent. Nekem csak a cicifájás hagyott alább missed ab. miatt, és borzasztóan nyugtalan voltam 2 hétig. Igaz, én barnáztam és a doki nem adott rá semmit......

Nyugi, nincs baj, csak a fránya hormonok dolgoznak.

2011. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
11 hetes vok, egyik nap rosszabbul vagyok, másnap semmi. Már volt, hogy örültem, vége az émelygős, hányingeres időszaknak, aztán utána megint napokig émelyegtem. Szerintem nem jelent rosszat.
2011. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!