Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kell aggódnom, ha az...

Mennyire kell aggódnom, ha az AFP eredményem, ami a MoMk-t illeti, 0,6 lett?

Figyelt kérdés
Telefonon érdeklődtem ma a Védőnőnél, és bár biztos nem az volt a célja, de nagyon megijesztett. Sírógörcsöt kaptam.
2008. jún. 20. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
mit mondott? genetikai vizsgálatra kell menned? ne aggódj, a legtöbb esetben csak vaklárma a nem megfelelő érték. a gen. vizsg. után megnyugodhatsz!
2008. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedden megyek genetikai uh-ra, de mivel nem bírom ki addig, kerítettem egy 4D-s rendelöt, ahol már ma este 6-kor fogadnak. Remélem megnyugtatnak...
2008. jún. 20. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor egy cipőbe járunk nekem az első AFP 0.51 a második 0.72 lett rám is rám hozta a védőnő a frászt de azóta voltam 3uh-n (közöttük volt 4d is) és Hála égnek nem találtak semmi rendellenességet!!Bár nyugodt csak akkor leszek ha a kezembe tartom már! Most vagyok 26hetes! Sokan mondták a 4d-n is hogy az AFP-t már sok országba nem is alkalmazzák mert elavult.
2008. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi baj! A 4D UH-n majd biztosan megnyugtatnak, hogy minden rendben van a Babáddal!

A nővéremnek is alacsony lett az AFP-je, ennek ellenére a kislánya gyönyörű, egészséges, már másfél éves.

2008. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tőlünk nyugatra már rég betiltották az AFP-t, mert nagyon sok esetben olyan eredményt ad, ami félrevezeti a kismamákat és fölöslegesen paráztatja őket. Én még nem voltam, de ha rossz lenne az eredmény rögtön megyünk 4D-re.

Ne aggódj, biztos nálad is csak fals a rossz eredmény.

2008. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elottem szolokhoz csak a szemelyes elmenyem tudom hozza tenni, mert jol leirtak, mennyire elavult ez a vizsgalat!

Nekem 0.7 lett, ket genetikai uh. is azt mondta, rendben van a baba!

Sokszor tevesen rossz ertek jon ki. Nagyon jo, h mesz 4D-re, en is mar masnap mentem, es nagyon megnyugtato, ahogy ott megnezik a pici mindenet!

Ird meg, mi volt!

Drukkolok!

27 hetes kismama

2008. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, ezt a kérdést mintha én írtam volna. Nekem 0,79 lett az AFP-m, hívtam egyből a védőnőmet, aki természetesen jól rámijesztett. Végigbőgtem a napot, aztán amikor észbe kaptam, gyorsan kértem időpontot 4-re. Én holnap megyek. Mindenképpen írd meg, hogy mi volt! 18 htes kismama
2008. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
feltétlenül jelentkezz a 4D után!
2008. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lányok, nyugi!!

Az AFP-vizsgálat egy nagy szar. Nekem 0,24 (!!!) volt a mért érték, tönkretette a boldog babavárást szinte, mert amniora nem voltam hajlandó, aztán megszületett a makkegészséges, gyönyörű kisfiam!

Bízz az uh.-ban!

2008. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A mai 4D-s uh-n megnyugtattak, hogy minden rendben, és végre megmutatta a nuniját is ;)

Köszi mindenkinek az empátiát

2008. jún. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!