Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az hogy a kisbabák...

Hogy lehet az hogy a kisbabák nem fulladnak meg a magzatvízbe?

Figyelt kérdés

El sem tudom képzelni, és azt sem hogy ugye statisztikák szerint egy kicsi baba naponta 4liter magzatvizet fogyaszt el, és azt jová pisili ki? vagy ő még nem pisil?

Anyukám terhes de tőle nem kérdeztem úgy meg! Ha tud nekem valaki válaszolni!Akkor legyenszives:D Köszönöm:)


2009. okt. 9. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A magzat az anyaméhben nem lélegzik még, a légcserét a méhlepény látja el és a vérén keresztül jut oxigénhez.

A magzatvizet meg szorgosan iszogatja, majd kipisili bele a magzatvízbe. Ez így furcsán hangzik, de a magzatvíz óránként cserélődik és tisztul.

2009. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lélegzik, tehát a tüdejébe nem megy be a magzatvíz. Oxigént a köldökzsinóron keresztül kap. A magzatvizet issza és kipisili.
2009. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. a magzat nem lélegzik, így megfulladni sem tud.

2. mivel semmilyen élelmet nem fogyaszt el, ezért salakanyag nem ürül a szervezetéből, így amit megiszik, azt nem színezi semmi, és ugyanolyan tisztán pisili vissza, ahogy megitta. Egyszerűen átfolyik rajta. Semmi értelme nincs ennek, inkább azért csinálja, mert így készül a későbbi nyelésre.

2009. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!