Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zárt méhszáj mellett bejuthat...

Zárt méhszáj mellett bejuthat levegő a magzatvízbe?

Figyelt kérdés
Még mindig nem értem teljesen, hogy az oralis szex miért lehet veszélyes. Azt olvastam, hogy levegőbefújás miatt, de hát egyáltalán ki miért fújna be levegőt? Vagy én vagyok ennyire tudatlan? Mert állítólag az ezen az úton bejutott levegő nagyon veszélyes lehet a magzatra. 17 hetes km.
2009. febr. 16. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szia a magzatvízbe biztos hogy nem jut be hiszen a magzat az egy burokban van, de amúgy én sem értem ezt a levegő befulyásos dolgot
2009. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit találtam. Nem igazán a magzatvízbe kerülő levegőről van szó, hanem a véráramba kerülő levegőről. Az embólia tényleg veszélyes lehet, de ilyen módon való bekövetkeztének gyakorlatilag nulla az esélye.

2009. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A burok akkor is burok és zárt, ha a méhszáj nyitva van.

A terhesség alatt végig megengedett a szex, hacsak az orvos valami veszély miatt el nem tilt tőle.

Nem kell félni, ha nincs gond, hajrá:-)

2009. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha ez így lenne a dokik ezzel kezdenék a terhesgondozást :) ne aggódj! mi végig szexeltük a 9 hónapot és sem a levegő sem a spermák nem jutottak be a babucinkhoz :)
2009. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!