Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaljak hogy etvagyam...

Mit csinaljak hogy etvagyam legyen?

Figyelt kérdés
18 hetes multam es kb. 3 hete nincs semmi etvagyam.Gravidat szedek.Van esetleg mas vitamin ami meghozza az etvagyat,amit szedjek a gravida melle?
2008. jún. 20. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajna ha nincs is étvágyad próbálj meg enni valamit. Mondjuk ehetsz almát, az savat csinál, hátha éhes leszel. Nekem is sokszor az órát kell nézni, hogy mikor egyek, mert nem kell semmi.
2008. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyere el hozzánk és főzök neked... :)))) Én meg nem bírom abbahagyni, annyira ehetnékem van egy két hete :)) Bocsi a komolytalanságért, próbálok mosolyt csalni az arcodra :)

Nézegess recepteskönyvet ami tele van képekkel, hátha ráakadsz valamire amit megkívánsz?... Menj el egy boltba és nézegesd a pultot..

Vagy egy pékségbe.. hátha az illata kivételesen jó hatással lesz :) Vagy egy jó kis pizzériába.

Jó étvágyat! :)

40 hetes kismama

2008. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a fozessel van a gond,tudom hogy vicceltel,en vilageletemben szakacskent dolgoztam,tehat imadok s tudok is fozni..hihetetlen de mielott elolvastam volna mit irtal lapoztam a recepteket a revisztabol, es be is dobtam egy paradicsomos,sajtos szeletet a kalyhaba!Hat inkabb melegszendvics de legalabb valami kaja..koszi :-)
2008. jún. 20. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedj egy kis b6vitamint az állítólag csinál étvágyat:)
2008. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!