Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon jó...

Mit csináljak, ha nagyon jó étvágyam van, és szeretek is enni?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok,és 64 kg,tudom hogy egy kicsit sok,de egyébként arányosan oszlik el rajtam,de főleg inkább a combomra,fenekemre rakódik a felesleg.Sajnos nagyon jó étvágyam van,hamar megéhezem,és imádok enni!:)Persze nem zabálok,de naponta 5x-6x is eszem,van hogy délután is becsúszik a kenyér.

Mai kajám:

R:1 bögre tejeskávé,búzaszelettel,aztán 2 szelet rozs toast kenyér,píritva,vajjal megkenve,paprika hozzá,aztán ettem még 1 joghurtot is 1 búzaszelettel.

E:1 nagy tányér gulyásleves lé,sok zöldséggel+1 szelet barna kenyér.Utána ettem egy fél csokis kuglófot is,+1 alma.

Most ettem 2 vékony szelet barnakenyeret,padlizsánkrémmel.

Nagyon sok volt ez,ugye?Hogyan csökkenthetném az étvágyam?

16/L


2010. aug. 23. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel a mennyiséggel semmi baj, csakhogy rengeteg a szénhidrát. Amit csökkenteni kéne, az a kenyér, mert az nagyon sok. Kenyeret, kuglófot, ilyesmiket csak délelőtt egyél! És abból is inkább teljes kiőrlésűt (az, hogy barna vagy rozs, nem ugyanazt jelenti, bár egészségesebb a fehérnél), vagy puffasztott búzaszelettel lehet helyettesíteni.

Egyébként nem sok, amit eszel, csak a kenyérfalásról kellene leszokni. :)


Kitartás, csak eleinte nehéz, 1-2 hét után nem is kívánod már úgy. :)

2010. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Prímás Lancelot ***** válasza:
100%

egyrészt ez nem sok... másrészt ha szeretsz enni minek állj ellen? enni jó. de tényleg.

a nagy popsi meg tud jól kinézni .. ennyi.

2010. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
A leírtakban nincs semmi rossz, de arra figyelj h kenyérből egy nap 2-3 szeletnél ne egyél többet. Inkább csinálj magadnak gyümölcssalit friss almából, dinnyéből,barackból és öntsd le gyümölcsjoghurttal, ezzel kielégíted az édesség utáni vágyadat is,meg feltöltöd a szervezetedet vitaminnal.
2010. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jóféle kaja, normális mennyiség. Nem sok ez egyáltalán. És végre van itt valaki, aki normálisan reggelizik :D

Persze ártani nem árt, ha sportolsz egy kicsit.

2010. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!