Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hízni szeretnék de étvágyam...

Hízni szeretnék de étvágyam sincs. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 48-50 kg a 165 cm-hez.Nagymamám aztmondta az én koromban nem kell kövérebbnek lenni,de bárki bármit mond,én nem érzem így jól magam..Nyárra szeretnék meghízni,miket egyek?mit csináljak hogy jobb legyen az étvágyam?Béres csepp van itthon talán attól megjön majd az étvágyam.
2010. jún. 5. 11:51
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem megkérdezni hogy esetleg van olyan gyógyszer,vitamin vagy étrendkiegészítő ami hízlal?
2010. jún. 5. 11:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Baz*dmeg. Teljesen jó vagy! Mit meg nem adnék én ezért!!!!


Én 26 éves 162 cm és 52 kiló vagyok és akkora étvágyam van mint acsoda...én meg 49-50kg-ra szeretnék lemmi, de mindig az evés győz....


Tök jó vagy. Hájas akarsz lenni???

2010. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csokit, sütit sem kívánsz?
2010. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen cserélnék veled.162 cm vagyok,és 65 kg:(Étvágyam is van,nem is kicsi.....

16/L

2010. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát én is cserélnék veletek..őszintén?már annyira utáloma vékonyságomat,hogy azt sem bánnám ha hájas lennék.Na jó persze azt sem akarom hogy lötyögjön rajtam a sok zsír,de legalább 5kg lazán elférne rajtam..a combom nagyon vékony a kezem mint egy bot a csont kiáll mindenhonnan.Szal ez egyáltalán nemjó.
2010. jún. 5. 12:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem mindig,de van amikor megkívánok vmit pl.pizzát,sütit,csokit ezzel ígynincs gond..csak nem bírok sokat enni.
2010. jún. 5. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:

vitaminok, B vitaminok, polybé, polivitaplex 8:)

ezeket próbáld ki:)

valamint egyél sok péksütit, más sütiket, szalonnát, hagymát, csokit, hambit, pizzát:)

amúgy szerintem teljesen jó a súlyod:)

idővel úgy is felszedsz pár kilót, tudod még fejlődsz...meg amúgy is:)

a béres csepp amúgy tényleg nagyon jó:)

remélem segítettem:)

2010. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és próbálj úgy étkezni, hogy ne csak reggel, este ás délben, hanem közbe is eszegess mindig vmit:)
2010. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!