Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szeretnék hízni. Nincs...

Nagyon szeretnék hízni. Nincs nagy étvágyam, de ha szednék étrendkiegészítőt az segítene hízni? Vagy az mire jó?

Figyelt kérdés
Nyárra felszeretnék szedni legalább 5kg-ot.
2010. jún. 9. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék hízni, de nem tudok:/ én már próbáltam a béres cseppet, mert azt ajánlották, de nem ért semmit, csak majd elaludtam tőle:S
2010. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nyáron nehéz felszedni , mert a szervezet inkább folyadékot kíván, mint ennivalót . Nálam az vált be, hogy kicsit megnyugodtam,valamint sportolok rendszeresen . Betartom a rendszeres étkezést, és gyakran eszek gyümölcsöt is. Nem tudom, menniy a súlyod, és a korod sem volt írva.
2010. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15/L vagyok,165 cm és 48-50 kg.de sztem inkább 48.
2010. jún. 9. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pl a B vitaminkészítmények ( Polibé) fokozza az étvágyat.
2010. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom nektek a Peritol nevű gyógyszert. Mellékhatásként fáradtságot okozhat de csak egy pár napig. Én 7 kg-ot híztam tőle 1-2 hónap alatt. Doki írja fel. Én akkor még serdülő voltam de iszonyú gebe.

A másik módja, ha lelkileg áthangolod magad a gyarapodásra. Minden nap úgy érezd magad, hogy már hízol. Nem kell neki sok idő, már jönnek is a kilók.

2010. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.És mennyibe kerül ez a gyógyszer?
2010. jún. 11. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem egyébként nem olyan vészes a súlyod, én majdnem 10 centivel magasabb vagyok mint te és 52kg, de mindig ilyen vékony voltam, már megbarátkoztam vele.a fogamzásgátlótól megnőtt picit a mellem, és valaki hízik is tőle.ha nem szeretnéd még felíratni, én úgy híztam pár kilót, h mindig éjfél körül vacsiztam és akkor is 2-3 adagot:)

20/L

2010. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)még nem szeretnék egyébként fogamzásgátlót szedni,de ha fogok akkor biztos rám is jön majd pár kg.legalábbis reméljük:)köszi a tanácsot
2010. jún. 12. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!