Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan aludjak, ahogy kenyelme...

Hogyan aludjak, ahogy kenyelmes, vagy ahogy lehet?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy nem tanacsos hanyatt fekve aludni a terhesseg alatt! Nekem viszont kifejezetten kenyelmes, sot, ha ejjel megebredek, mindig hanyatt fekszem! 27 hetes vagyok
2008. jún. 19. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgysem tudsz mshogy aludni,mint,ah kényelmes,mert álmodban átfordulsz.Akkor nem tudod kontrollálni magad.Én a 28.héten hasrafordultam álmomban.Ráfeküdtem a kis tappancsaira a kisasszonynak.Persze egyből felriadtam a bennem folyó hatalmas rúgkapálásra.
2008. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

így van, úgyis úgy alszol ahogy kényelmes, és ha babónak nem az, akkor úgyis jelez.

én 35hetes vagyok, egyre többszőr ébredek a hátamon fekve.

kérdeztem róla a dokit, azt mondta hogy valóban nem tanácsos hanyatt feküdni, mert ellehet így nyomni artériát, de ez olyan a dokit idézem : " ha folytogatnak és nem tetszik úgyis teszek ellenne".szóval ha mégis véletlen háton alszól és nyom egy artériát, felfogsz ébredni és elfordúlsz.ennyi.

boldog babavárást és kényelmes alvást

2008. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!