Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet Wizzair járattal utazni...

Lehet Wizzair járattal utazni egy 6 hetes csecsemővel? Ha igen akkor mibe vigyem ami kényelmes neki illetve ami elfér a gépen?

Figyelt kérdés
1h40 útról van szó.
2011. jún. 7. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezedben lehet a gépen, ugyhogy fölösleges nagyon azon törni a fejedet, hogy "miben legyen, ami elfér a gépen".
2011. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, természeten utazhatsz vele, csak reptéri illetéket kell fizetni. Viszont nem jár neki külön szék, de ha van hely a gépen, akkor nyilvánvalóan biztosítanak. A babakocsit egészen a gép ajtajáig viheted, ott viszont ki kell venned a babát, összecsukni, és kézben kell tovább utaztatni. Kapsz egy külön biztonsági övet, amivel magadhoz rögzíted. A másik amit engedhetnek, az az autós hordozó. De ezt csak a Wizzairnél tudják megmondani. Amire feltétlenül készülj az az itatás fel, és leszállás alatt, ill. ha nem fogadja el, akkor cumi. Remekül fogja bírni.
2011. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Az en lanyom 7 hetes volt mikor utaztunk, nem volt vele problema, gyakorlatilag vegigaludta az utat. Mi a repterre egy olyan mozeskosarfeleben vittuk, aminek van egy kemeny lapos alja, felul viszont puha. Ezt igy jobban nem tudom leirni. Mikor felszalltunk a gepre, kivettuk a babat,olbe vettem, a mozeskosarnak meg vittunk egy szemetes zsakot, abba bezacskoztuk es fel lehetett tenni a csomagtartoba. Amugy azt hiszem babakocsit is elfogad a wizzair, csak azt a gep aljaba teszik. De mondjuk ezt le kene ellenorizni a honlapjukon.
2011. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igazábol nem utaznék ilyen pici babával de muszáj mert az apukájától távol lesz ugyanis külföldön szülök hogy a baba is külföldi állampolgár legyen akárcsak én. A másik ok hogy kint szülök az az hogy sokkal jobb a korházi ellátás kint mint itthon! Az apuka nem lehet végig velünk a munkahely végett, szóval sietünk haza hozzá ha már felépültem.
2011. jún. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!