Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok, a hasam...

18 hetes vagyok, a hasam aljan, egeszen lennt a tegnap ota olyan kemenyedest erzek, ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Foleg ha lefekszem egyszer egyszer mintha egy nagy tojas lenne ott... Olyan kemeny lessz kozben. Vajon valami gond van?
2008. jún. 19. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Napi 3x2 MagneB6 sokat segit! (en Beresbol szedek 1-et, abban van annyi mint a masik fajtabaol a 6 szemben)

Nekem a 16. hetben kezdodott.

2008. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es mitol van? Az Elevit mellet meg szedhetem a B6-ot is?
2008. jún. 19. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Az Elevit mellett is szedheted a MagneB6-ot.

A szervezet ezzel jelez,hogy itt az ideje lassítani.

Innentől egy picit többet kell majd pihenned.

2008. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Lehet szedni mert a Magnézium B6 izomlazító és arra szedjük a keményedésekre.Ez azért van mert készül a méh a szülésre.Üdv 36hetes kismama
2008. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most hivtam fel a novert, es azt mondta, hogy eleg baj, menjek azonnal a doktornohoz, mer gorcsol a mehem. Ennyire gond lehet?
2008. jún. 19. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs gond csak nő a méhed. Nekem is Magne B6-ot írt fel a doki amiből 3x1-et szedek mindennap. Nekem is szokott keményedni én ilyenkor lefekszem és pihenek. 17 hetes kismama!
2008. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is egész nap szenvedtem tegnap . MagneB6-ot szedek minden nap 3x1, de tegnap 5x1 szemet vettem be és estére már nagyon jól éreztem magam !!!:) Ne aggódj , ilyenkor pihenni kell és másnapra elmúlik !

Sok sikert!

15 hetes Kismama:)

2008. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem árt ha elmész a dokihoz, mert ő tudja mit és mennyit szedj. Lehet, hogy gyógyszert is kapsz, nem csak magneb6-ot.
2008. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne ijjedj meg,ez teljesen normális,ha nem egyfogyjtában keményedik!Ha csak egyszer egyszer és nem is minden nap akkor a szervezeted készül a szülésre,igaz még odébb van de már most elkezdi.Ha folyamatosan görcsbe van akkor menj csak dokihoz,nem kell mindenért rohangálni sztem.Ezek méh összehúzódások gyakoriak lesznek már-de mondoom a te esetedben még ritkán kell legyen.Tényleg hihenni kell és szedhetsz nyugodtan az elevit mellé magne b6ot.MAx 3szor 2de csak akkor szedj ennyit ha gyakran keményedik.Én egyet kettőt vettem be anno ennyi idősen attól függ mennyit igényelt a dolog.Később meg elképzelhető,hogy már nem is lesz elég ez az adag.nekem 32hetes kor után nem volt elég a 4szer2szem a magne b6ból,átváltottam a béres magnéziumra és abból egy szem elég volt,mert nagyobb dózisu.De ezt még te ne szedd,csak később ha indokolt.37hetes kismama
2008. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem anno azt mondta a dokim, hogy ha egy óra alatt maximum 4x keményedik a hasam, és nem tart egy-egy keményedés 1percnél tovább, akkor normális, és csak azt jelenti, hogy készül a méh a szülésre, ill.nő.Nekem is a 18.héten kezdődött.

2008. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!