Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen a baba egészen...

31 hetesen a baba egészen fent van a bordáimnál, alul meg "lötyög" a hasam?

Figyelt kérdés

Másnak is volt ilyen?

Normális ez?

Nem néha-néha hanem mindig így helyezkedik :) levegőt alig kapok, de csak nyomja fel magát :) mintha a számon szeretne kijönni :)

A hasam alja meg lötyög annyira laza.


2011. szept. 15. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, így volt a 34. hétig, mert addig harátnban feküdt. Uh reggelén fordutl be, azóta lent is kemény meg fent is.:)
2011. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj ne is mondd, nekem is ez volt, azt hittem megőrülök, mikor csak nyomódott egyre feljebb és feljebb. Már szó szerint kapkodtam a levegőt, rimánkodtam neki, hogy mássz már lentebb, mert anyának fáj... :D De semmi. Direkt szívatott. Már azt vártam néha, hogy mikor hallom, ahogy reccsennek a bordáim, annyira rossz érzés volt.

Most 34 hetes vagyok, nincs már ilyen érzésem, legalábbis mostmár csak néha odarúg, ahol eddig feszegette magát. Levegőt is jobban kapok. Mostmár az a baj, hogy naponta többször is átfordul, nem hajlandó irányba állni :(

2011. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!