Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 17-18 hetesen...

Lehetséges, hogy 17-18 hetesen érzem a kezemmel a bébim mozgását?

Figyelt kérdés
minden nap,igaz ritkán,általában este.vékony vagyok.és nem buborékolást,hanem mintha rúgna egyet-egyet.
2008. jún. 19. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
persze hogy érezheted! Minél kisebb a zsírréteg a hasfaladon, annál többet tudsz érezni.:-)
2008. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hi, én is ilyet éreztem a 6-7. héten és én sem voltam benne biztos, hogy ez már a babszem. Pedig ő volt bizony! Én is vékony vagyok, hasfalam is az. Majd melátod, egyre erősebbek lesznek a rúgásai, mozgásai. Olyan édesek ilyenkor! 22 hetes kismama
2008. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. 16-17. héten akart lenni, de nem vette be a klaviatúra az egyest, bocs!
2008. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van,már azt hittem képzelődőm.én azokat a buborékokat vártam,de nálam nem volt ilyen.köszi a válaszokat.
2008. jún. 19. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem voltak buborékok, és a 18. héten kezdtem először érezni. Úgyhogy valószínűleg neked is a babó aktiválódott. :)

25 hetes kismama

2008. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia én is érzem már egy hete és nekem sem a várva várt buborékolás volt. Egyszer csak mintha belém rúgott volna valaki belőlről. Én is azt hittem hogy képzelődök de ilyet még soha nem éreztem ezelőtt így tudom hogy csakis ő lehet! 17 hetes kismama!
2008. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és nagyon sok boldogságot nektek a babához!!!
2008. jún. 19. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
En 15 hetesen ereztem olyant mintha a bugyborekok szallnanak fel a hasfalamra,17hetesen kezdtem erezni a kezemmel is es gyakran.Most valamelyik nap meg lattam is!Nagyon sokaig rugdolozott,olyan volt mintha a borom alatt lenne es ki akarna maszni,fel fel bokott..En is nagyon vekony vagyok es semmi hasam nincs.Ugyhogy siman ot erzheted!18 hetes multam
2008. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! nekem egy picit husos a pocim (az előző két terhesség után sajna marad ott valami) és én már 2 hete éreztem , hogy rug nagyokat a babám. A rendszeres mozgásokat még nem érzem, de ha lefekszem a hátamra és a kezemet a pocimra teszem, akkor odabujik, gondolom a jó meleg miatt.

A legjobbakat!

18 hetes kisnami

2008. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!