Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hasonló eredménye volt...

Akinek hasonló eredménye volt a 25-ik héten mekkora babája lett?

Figyelt kérdés
Most váltottam orvost, és nagyon bíztam benne, hogy a mért adatok alapján átírják a szülés várható időpontját, de azt mondta nem írja át, mivel ő a 12 hetes uh adatokat nézi és abból számolja ki és eléggé meg vagyok ijedve hogy akkor mekkora lesz a babám? 25+3 adatok: Bpd: 68 HC: 245 AC 232 FL: 49 súly 1050 gramm
2013. máj. 28. 07:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia, nekem mindkét gyerekemnek ilyen értékei voltak, és mindkettő pontosan 3,75-tel született, az szerintem pont jó.Most várom a 3-at, ő is mindig 2 héttel nagyobb méretűnek látszik, de bizakodom. A szülőszobán úgyis látja az orvos a szülés menetét, a tágulást, ha túl nagynak találja hozzád képest a babát, úgyis intézkednek, segítenek, nem lesz baj.

Nyugi, és boldog babavárást!

36 hkm

2013. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) Akkor már értem !!

Boldog baba várást neked és ne izgulj :)

2013. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm a bíztatást :) ez most nagyon rám fért, állandóan aggódok valamin, súlyom , savam stb :) Nektek is nagyon boldog babavárást és nagyon könnyű szülést majd :)
2013. máj. 28. 07:33
 14/18 anonim ***** válasza:

Igazáb ezèrt orvost váltani, mert nem írja át a szülés dátumát!?

12. Hétig lehet átírni, mert addig minden baba egyformán fejlődik, majd utánna jön a genetika... (Ezért is ha valakinek nem rendszeres a ciklus, a baba méretéből àllapítják meg a trhesség korát)

De ha te jobban tudod, akkor a mostani orvosodnàl is okosabb leszel....

Ez higy mekkora a baba, rajtad a férjeden, a családodon múlik, hogy kire hasonlít majd, sovány kövér, alacsony magas lesz....


Nem is értelek, egy gyerek nem akkor szúletik meg ha elér x kilót, azért nem hozzák előre a szülés idelyét mert már elég nagy, hanem akkor születik amikor érett rá minden szerve!

2013. máj. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem kell levenni a fejem! nem vagyok még tapasztalt! azontúl egy szóval nem mondtam hogy ezért váltottam orvost! teljesen más okból kifolyólag történt! és azért "bíztam " benne, hogy átírják, mert volt osztálytársam, hasonló adatokkal van és aug 28-ról átírták neki aug 3-ra! azért próbáltam tapasztalt kismamákat kérdezni, mert azért nekem se mindegy hogy 3 kg-os gyereket szülök vagy 5! de mindegy majd megtudom akkor ha megszületik, bocsánat hogy felmertem tenni ilyen kérdést
2013. máj. 28. 07:59
 16/18 anonim ***** válasza:

Tényleg nem érted!!

Ha neked 40 héten 5 kg a baba, nem veszik ki 36 hetesen, mert akkor már elérte a születési súlyt!

Ha valakinek 40. Héten 2,5 kg, nem haggyák benne még 1 hónapig a babát, hogy hízzon még 1 kilót mert túl kicsi....

2013. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ezek az adatok voltak 25h+2 naposan.

Bpd:63mm

Hc:232mm

Ac:208mm

Tad:64mm

Femur:46mm.

Becsült súly: 810gr.

Született kiírt napon 3880gr 51 cm.

4 óra alatt lett meg a kisfiam, ő volt a harmadik fiam és a legnehezebb. Ja a buksija 36 cm volt. Gátvédelemre készültünk, de sajna nem jött össze, mert repedtem.

3 fiú anyukája

2013. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia , köszönöm szépen az információt :) és gratulálok! remélem nekem is max hasonló adatokkal fog születni :))
2013. máj. 28. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!