Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hasonló eredménye volt...

Akinek hasonló eredménye volt a 25-ik héten mekkora babája lett?

Figyelt kérdés
Most váltottam orvost, és nagyon bíztam benne, hogy a mért adatok alapján átírják a szülés várható időpontját, de azt mondta nem írja át, mivel ő a 12 hetes uh adatokat nézi és abból számolja ki és eléggé meg vagyok ijedve hogy akkor mekkora lesz a babám? 25+3 adatok: Bpd: 68 HC: 245 AC 232 FL: 49 súly 1050 gramm
2013. máj. 28. 07:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia. Ez nem olyan nagyon sok csak kb 200 grammal nagyobb mint amennyinek kéne lenni. Nem lesz nagy babád ne agódj :)
2013. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szia :) igazából nem is a súlya ami aggaszt hanem pl a feje, meg a többi méret, hogy nyomom én ki őt? :D hát remélem hogy igazad van, lesz
2013. máj. 28. 07:09
 3/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a többi eredmény is normális :)

[link]

2013. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bent biztosan nem fog maradni! :D Függetlenül attól, hogy az orvos mit ír a papírra úgy is a baba fogja eldönteni mikor akar kijönni. Ha úgy érzi a pocaklakód, hogy kint tágasabb ki fog jönni gond nélkül és ki is fog férni gond nélkül. Örülj, hogy szépen fejlődik és minden a legnagyobb rendben vele.
2013. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen látom, mert, hogy van ott +/- ! én mindig azt néztem amit pl mondott a doki, hogy hát ez legalább 27 hetes kornak megfelel ugye ha azt nézem ott nagyon hozzá se kell tenni, sem elvenni :) hát nagyon bizakodom, természetesen legyen szép baba, meg egészséges de ne 5 kg :D kíváncsian várom a következő uh-t mit fognak mérni :) köszönöm
2013. máj. 28. 07:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) a has körfogat meg a fej egy kicsit nagy de még ha tényleg idősebb is a baba igaza van az utólsónak, ő nem fog törődni azzal amit az orvos írt hanem jön ha kell.
2013. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást 4-es :) csak annyira rettegek a szüléstől :S és akkor még ilyenekkel rátesznek egy lapáttal hogy ó hát neked óriás bébid lesz , na akkor még nagyobb a para
2013. máj. 28. 07:17
 8/18 A kérdező kommentje:
mivel aug 26-ra írtak ki, nem bánnám amúgy se hogy ha egy picit korábban érkezne :)
2013. máj. 28. 07:21
 9/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Aug 26 az mondjuk elég korán van .

Én 22 hetes vagyok és szeptember 28-ra írtak ki.

Szerintem itt biztos el lett számolva valami.

2013. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
aug 26-án töltöm a 40 hetet, most már 27+1 vagyok, csak azért most tettem fel a kérdést mert tegnap váltottam dokit és eléggé piszkálja a csőröm ez a kérdés :)
2013. máj. 28. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!