Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hét körüli kismamák hogy...

32 hét körüli kismamák hogy vagytok? Mivel tengetitek a minden napotok? Hol jártok a készülődésben?

Figyelt kérdés

Én már nem dolgozom, babarucik kimosva kivasalva!

Kiválasztottam melyik ruhát szeretném ha a férjem majd behozná a kicsinek. 80%-ban megvettünk már mindent, apróságok hiányoznak.....plusz textilpelus, gumilepedő,kifogó, stb. Már lefertőtlenítettem mindent de még majd egyszer át kell törölnöm mindent.


A lakás nagyjából rendben van, kicsit most unatkozom, :(


Juniusban kell mennem terhesgondozásra, most voltam másfél hete, így az sincs. Kicsit lassan telik a napom:(



2013. máj. 21. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 33. hétben vagyok, én sem dolgozok mert trombózis gyanús vagyok/voltam.

Mi tegnap rendeztük be a gyerekszobát, de még rucikat meg hasonlókat venni kell. Jövő héten záróvizsgázok, úgyhogy most tanulok ezerrel. Megyünk jövő hét végén horvátországba egy picit kikapcsolódni :) úgyhogy én nem unatkozok:) még a kórházi csomagból sincs meg semmim szinte, ruhákat is kell mosni, vasalni, de ezeket júniusra tervezem. Egyébként még szülés előtt tervbe van egy esküvő, egy lánybúcsú, meg egy hatalmas szülinapi buli:)

2013. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A te esküvőd?


Én is hivatalos vagyok esküvőre és lánybúcsúra :D

2013. máj. 21. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem-nem, egy nagyon jó barátnőm esküvője :) Nekünk az esküvő után a nászúton jött össze a baba :)
2013. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm a 32. hetet. Táppénzen vagyok a 8. hét óta. Elég egyhangúak a napjaim: Délelőtt főzök, férjem jön ebédelni, aztán délután pihenek. Nekünk 90%-ban megvan már minden, a babaágy a pelenkázóval már a helyén. A ruhákat múlthéten kezdtem kimosni, egy adagig jutottam, azóta folyton esik az eső... :)
2013. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel én a 2. gyermekemet várom,nem unatkozom,5 éves kislányom minden időmet leköti amikor velem van.Majdnem mindent vettünk már,jövő hónapban kimosom,kivasalom a kis ruhákat.Délelőtt főzök amíg a kislányom oviban van,délutánonként ha az idő engedi kimozdulunk játszótérre,mamákhoz,fagyizni,stb,hétvégenként meg mindig van valami közös program,hétvégén gyereknap és következő hétvégére tervezünk egy kis lazulást egy nyaralóban 3-an,grillezés,bográcsozás,horgászás,stb.A korházi cuccaim is majdnem megvannak.
2013. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én holnap töltöm a 33.hetet,a 26.óta táppénzen vagyok.Nálunk is megvannak a babaholmik 90%ban,minden kimosva+vasalva,kórházi felszeréls táskában:) Nagyjából a főzés,mosás,takarítás és a délutáni sorozatok töltik ki az egész napomat elég egyhangú,de ki kell élvezni ezt a pár hetet,mert a pici majd biztosan elűzi az unalom szót:)
2013. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!