Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van kiírva július első...

Ki van kiírva július első heteire? Mi újs' veletek? Hol jártok a készülődésben, gyakorlatilag és lelkileg? :-)

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 09:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Nekünk már minden megvan (kivétel, ha elfelejtettem valamit :D)

Most mosom a babó ruhácskáit...néha úgy érzem, korán kezdem, néha úgy érzem, hamarabb el kellett volna kezdeni.

És persze töröm a fejem azon, mi hiányozhat még :))

2011. máj. 20. 09:51
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja, a szüléstől nem félek (most épp:D), inkább nagyon-nagyon várom már!!!:) És izgatott vagyok!

Ti??

2011. máj. 20. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk már megvan a babszoba nagyjából,már csak szőnyeg és a sötétítő hiányzik.Mosni még nem kezdtem el,majd 1-2 hét múlva.A csomagomhoz is lassan megvesszük a dolgokat,az apaságit akarjuk még gyorsan elintézni.

Nagyon várjuk a babát,bár én a szüléstől nagyon félek ,EDA-t tuti,hogy kérni fogok.

Hízással hogy álltok..én 18kgnál..sajnos..:)de majd lemegy..:)))

Milyen ruhákat visztek be a babának??

2011. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 13 kilónál járok, sajnos nagyon vizesedek, dagad a bokám és az ujjaim, az dobott a kilókon is. De jól mondod, utána úgyis lemegy. (vagy így-vagy úgy :)), sőt többsége már szülés után.


Nálunk nem lehet eda-t kérni, ezt megtudtam a szülésfelkészítőn, de nem is bánom, hadd éljem át az élményt, majd hadd legyek büszke magamra, hogy ezt is túléltem :)))


A baba a kórházban nem viselhet saját ruhát, úgyhogy kihozósnak egy szettet viszek majd be (body+rugi+sapesz+kocsikabát), ebből ráadják majd, ami szükséges:), és persze pólya (ezt meglátjuk kell-e), mert mózesben fogjuk hazahozni!!


Jajj, már alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))

2011. máj. 20. 10:36
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem már csak a saját dolgaimat kell megvásárolnom, szóval jól állok. Mosni még nem mosok, majd 1-2 hét múlva. Én eddig 3,5 kilót híztam, szóval szerencsés vagyok! Pedig nem 50 kilóval kezdtem :-) Jó babavárást nektek!
2011. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindent kimostam, kivasaltam, elpakoltam, kórházi cuccot összeraktam. Ahová én megyek, ott a baba születésétől a saját ruhájában van, azt is összekészítettem. Beszereztem a védőnőtől a recepteket is, csak ki kell majd váltani.

Azért készültem össze ilyen hamar, mert van egy 22 hós lánykám, ebből következik időm szinte semmi, és ami már megvan, azzal nem kell foglalkozni.

2011. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!