Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszi ki a párotok a...

Mennyire veszi ki a párotok a részét a készülődésben?

Figyelt kérdés
Teljesen rátok bízza, hogy a babának pl. milyen kiságyat, stb-t vegyetek, vagy vannak javaslatai? Én néha úgy érzem, hogy túlságosan rám hagy mindent, "ami nekem jó". Persze együtt mentünk el megvenni, de jó lenne néhány ötlet az ő részéről is.
2010. jan. 26. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A javát rám hagyja nálunk is. De azért vannak ötletei. Pl hogy a gyerekszobába ne vékony padlószőnyeget vegyünk, hanem vaterázzunk egy vastag gyapjú perzsaszőnyeget, amin jól lehet majd hemperegni, és nem fázik fel a gyerek.


Hiába, azért az anyukák jobban rá vannak izgulva a témára. :-)

2010. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Milyen ötleteket vársz tőle?Nem tudhatja,mi kell egy baba részére.Azt pedig ne várd el tőle,hogy a babavárás könyvet bújja.Sőt,okosabb lenne,ha te sem sokat olvasnád.A hasznos tanácsok mellett ezekben a könyvekben több a felesleges reklám.
2010. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

az első gyerek előtt amikor a dolgozószobát kellett feladni a babaszobáért igenis részt vett a készülődésben, ketten választottuk ki a szineket, mintákat, és ő alakította át a szobát

kiságyat meg babakocsit örököltünk - ezekkel nem kellett foglalkozni

minden más kelléket én választottam ki, én döntöttem el

csak pár babaruha volt amire azt mondta, h ezt is visszük


nemsokára megszületik a második babánk is, neki szinte semmit nem kellett vennünk - most azzal segít, h a kétéves fiunkat szórakoztatja (szerencsére sokat van itthon)

2010. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi "nem érzi" azt a zizegést, amit mi csajok. Mi egész nap internetet, katalógusokat, boltok kínálatát böngésszük, őket ez nem izgatja. Viszont a babakocsi, hordozó, légzésfigyelő, tehát amihez "kellenek", abban lehet rájuk számítani. A többi helyre már csak cipekedni kell vinni őket.
2010. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi az első babánkat várjuk.Az én férjem tiszta lelkes,eltervezte milyen legyen a kis szobája,hamarosan elkezdjük csinálni.Nézegeti a kiságyakat,a babakocsit pl Ő választotta ki.Azt mondta nem mindegy milyen kocsival viszi le a lányát sétálni:-)Eleinte nem igazán érdekelte a dolog,de mióta látta 4dn a kislányát,azóta szerelmes lett,és csak a legjobbat akarja neki:-)
2010. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rám bízza, mindent én veszek meg, és nem is vele megyek hanem a barátnőmmel. Ő azt mondja, hogy nem ért hozzá és őszintén szólva nem is érdekli. A babát várja és nem azzal foglalkozik milyen színű az ágynemű vagy, hogy az ágy kombi lesz e. Engem ez nem zavar mert én meg 1000-rel pörgök. Szerintem addig jó amíg nincs belőle konfliktus, amíg ezt tudjátok kezelni, mert ugye nem vagyunk egyformák, és vannak akiket ez bánt.
2010. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.nálunk ugy volt h én mondtam mi kell és ő meg kiválasztotta:)a készülődésben meg szinte ő csinált mindent nem hagyta h segítsek a mosáson és vasaláson kivül semmit.lassan attól félek h szoptatni is majd ő akarja:)nagyon lelkes a Drágám....36 h kismama
2010. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én elég nehezen viselem a várandóságom és jól esett volna egy kis húzó erő, hogy ne nekem kelljen mondogatni, hogy menjünk el vásárolni, nehogy kifussunk az időből, meg ilyenek.
2010. jan. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!